View Single Post
Old 11-10-2007, 11:09 AM   #1145
fodrika
Member

fodrika's Avatar

Send a message via MSN to fodrika
Quote:
Originally Posted by _Shine_ View Post
Mázlista. Remélem, tényleg jól érezték ők is magukat. Azért közös kép v aláírás sikerült?
Az izraeliek tényleg kicsit furák voltak. Én még az elején a sorban állásnál álltam mögöttük, és ellentmondást nem tűrve nyomultak előre.
Nem tom, az index fórumon mindenki mondja, h mennyire nem vtak jók. Nekem ez volt az első, és ezért tök mindegy, h rövid volt és kevesen voltunk, felejthetetlen.
Közös kép az sajna nem jött össze, hála az izraelieknek... Viszont néhány képet tudtam csinálni, mindjárt fel is töltöm őket, mondjuk a legtöbb sajnos olyan lett, hogy az orra látszik, a foga meg ilyenek, mert sajna olyan sötét volt, hogy a kijelzőn semmit nem láttam, de sikerült 1-2
Én is olvastam az indexes hozzászólásokat. Nem tudom, én is voltam Bécsbe, de a tegnapi jobban tetszett nekem. Valahogy jobban éreztem, hogy igazán ott vannak a színpadon és élvezik, amit csinálnak! Beszéltem is koncert után néhány emberrel, akik ott voltak Bécsben pl. innen a fórumról is OnTheOtherside-dal és ők is úgy érezték, hogy a tegnapit nem csak tisztességesen lenyomták, hanem beleadtak mindent.
Képek: http://picasaweb.google.hu/fodrika/20071010MuseKoncert

A videókat is töltöm csak elég nagyok...

Last edited by fodrika; 11-10-2007 at 11:34 AM.
fodrika is offline   Reply With Quote