PDA

View Full Version : Lithuanian Musers Thread

Pages : [1] 2

Bermud
04-11-2006, 02:56 PM
Ok GUYS. Nera lietuviu? pasitempkime,bukime aktyvus,kitaip Muse niekada nesuzinos apie tokia saunia sali:cool:
Kvieciu padiskutuot apie musu galimybes ir susivienyti :happy:
As naujoke, todel reikia forume susirast savu;D

zhilwe
04-11-2006, 08:36 PM
ka tik radai bendraminti;)

Jazzlady
05-11-2006, 12:01 AM
I am from Lithuania. I am very serious lady.

ʘ
05-11-2006, 12:32 AM
I can vouch for that...

Bermud
05-11-2006, 09:27 AM
ka tik radai bendraminti;)

saunumelis:cool: o cia ka, rimtai mazai tiek lietuviu?
Pati ar pats buvai kokiam ju koncerte?

Jazzlady
05-11-2006, 12:58 PM
I can vouch for that...

I cleaned your house once. I am very serious cleaning lady.

ʘ
05-11-2006, 01:20 PM
I cleaned your house once. I am very serious cleaning lady.

You are indeed. The first cleaning lady that have moved my fridge and cleaned behind it.

Bermud
05-11-2006, 02:38 PM
you guys stop the offtopic,or go to your own threads to figure your relationship out.
Im sorry.

Jazzlady
05-11-2006, 03:15 PM
you guys stop the offtopic,or go to your own threads to figure your relationship out.
Im sorry.

I have no relationship. I lie for many men.

Krasnojarsk
05-11-2006, 10:17 PM
Laba diena, she is right, she is very serious cleaning lady, she clean no roubles almost. Very cheap, very clean. All dark hair and kopeks.

Krasnojarsk
05-11-2006, 10:18 PM
And she lie for men.

Jazzlady
06-11-2006, 12:01 AM
And she lie for men.

So I can ride for metro and many children, they come with. To work. They having small hands. For nimble workers.

Disaster
29-11-2006, 05:06 PM
yra ir daugiau lietuviu ;> ir visishkai pritariu idejai kad reikia buti aktyviems ir stengtis kad Muse pastebetu jog ir Lietuva juos megsta :) shiaip manau fanu yra n kartu daugiau nei ju prisistate shiame forume, tiesiog retai kam shauna i galva apsilankyti muse.mu ir dar uzheiti i foruma.. man pachiai shita ideja shove po belenkiek laiko lankymosi muse.mu :) hmz.. na, joa, butu tikrai idomu suzhinot ar yra apsilankiusiu muse koncerte? esu skaichius kelis atsiliepimus lietuviu, kurie yra buve konce.. na, tai trumpai suformulavus ju ispudzius skambetu taip: "ishejau apshalus, apakus ir ishsizhiojus ish nuostabos" :)) ir esu girdejusi kad jie gana dazhnai koncertuoja salese kuriose vietu zhiurovams yra mazhiau nei musu Forum Palace. Tad manau vertetu gana rimtai pamastyti ar negaletu jie apsilankyti pas mus? Tik nereikia skiesti kad nesusirinktu zhmoniu i ju koncerta.. Po pastaruju ju hitu kurie sparchiai vieshinami masines informacijos priemonemis zhmoniu TI|KRAI susirinktu :) gal reiketu buti aktyvesniems? a?

Dame of Cydonia
08-12-2006, 03:55 PM
Sveiki. ;] Na va, ašei- dar viena MUSE gerbėja iš Lietuvos ;]]

Bermud
17-12-2006, 02:46 PM
yra ir daugiau lietuviu ;> ir visishkai pritariu idejai kad reikia buti aktyviems ir stengtis kad Muse pastebetu jog ir Lietuva juos megsta :) shiaip manau fanu yra n kartu daugiau nei ju prisistate shiame forume, tiesiog retai kam shauna i galva apsilankyti muse.mu ir dar uzheiti i foruma.. man pachiai shita ideja shove po belenkiek laiko lankymosi muse.mu :) hmz.. na, joa, butu tikrai idomu suzhinot ar yra apsilankiusiu muse koncerte? esu skaichius kelis atsiliepimus lietuviu, kurie yra buve konce.. na, tai trumpai suformulavus ju ispudzius skambetu taip: "ishejau apshalus, apakus ir ishsizhiojus ish nuostabos" :)) ir esu girdejusi kad jie gana dazhnai koncertuoja salese kuriose vietu zhiurovams yra mazhiau nei musu Forum Palace. Tad manau vertetu gana rimtai pamastyti ar negaletu jie apsilankyti pas mus? Tik nereikia skiesti kad nesusirinktu zhmoniu i ju koncerta.. Po pastaruju ju hitu kurie sparchiai vieshinami masines informacijos priemonemis zhmoniu TI|KRAI susirinktu :) gal reiketu buti aktyvesniems? a?

Tai zinoma. Ech butu neispasakytas dziaugsmas juos-dievukus gyvai pamatyt...
Arba jei jau neistengiam prisisaukt ju i lietuva, jei surinktumem nebloga ir pamisusia del Muse chebra, issinuomotumem autobusiuka ir mautumem i artimiausi koncerta :happy: kad ir kitoje salyje. Ar ne fantastika butu? :ninja:

zhilwe
03-01-2007, 11:32 AM
taip tikrai saunu butu kad jie atvyktu i lietuva,turiu viena ju koncerta siu metu readingo festivali,bet tai ne tas pats kas gyvai pamatyti juos,ne,nesu buves ju koncerte,nes kadangi jie i lietuva neatvyksta.. :D

Katiuha
06-01-2007, 08:25 PM
Labas , pagaliau as suradau Jus , su kuriais galesiu pasisneket apie Muse ! As esu dydeli ju gerbeja !! =)

Raimis
13-01-2007, 03:20 PM
sveiki kosmonautai :D cia as dar vienas vabzdiu garsu gaudytojas :D siaip renkam bapkes ir uzsisakom muse konca lietuvoj ... nedaug tekainuotu .. kokie 2-3 limonai litu :D ps ar butina sneket angliskai ar jus tik siaip rodot savo isprusima ?

Disaster
19-01-2007, 08:47 PM
na, shiaip ar taip mum asmenishkai bapkiu rinkt ju koncui nereiketu, nes yra tam tikros firmos kurios tuo uzhsiima ;] ir nereiketu 2-3 limonu. Shiaip, kiek turiu zhiniu (beje, jos ne pacios naujausios) ti lietuvele gali sau leisti uzh koncerta sumoketi 600tukst. valiutos, bet jau su garantija kad koncertas pilnai neatsipirks :] kiek zhinau, iglesijuj vis delto buvo siulomas net milijonas.. suka neatvazhiavo vistiek ;]] pats kalts.. nium, ti norejau pasakyti tiek kad tos sumos nera jau tokios kosmines ;] o del tos organizacijos del vazhiavimo i uzhsieni.. jezus,kiek ish musu esanchiu gyvena savarankishkai ir uzhsidirba shaibas? :) nugi niekiek, arba super duper mazhai. Kur mes, vargshai studentai shaibu gausim? paskola jamsim? ;]] nes keliones sueda belenkiek valiutos.. butu galima tranzuot :> bet tikriausiai pasidomejus bilietu kainomis uzhsienyje visos fantazijos atshoktu;] shiaip, manau pirmas geras zhingsnis butu suburtu fanus i viena kruvele lietuvoje :) o po to meginti kazhka organizuoti.. gi tokio kaip fan klubo neturim ;]

Katiuha
21-01-2007, 02:54 PM
Klausykit , gal mums koki tinklalapi sukurti , kad visi fanai is musu mazosios salies ten sedetu ;) . Na kaip ? O kai susirinks daug zmoniu tai tada ir galesim viska aptarti ir nuspresti ka nors :happy:

Raimis
21-01-2007, 06:55 PM
hmz kad ir bloga pakurt ..

Bermud
27-01-2007, 05:12 PM
Vo cia jau kazkas idomaus. Butu saunu tinklapeli sukurt ir susiburti kruvon!

Dame of Cydonia
30-01-2007, 06:03 PM
Neverta tikėtis, kad jie čia atvažiuos... Kas gi jiems ta Lietuva?.. Na, bet viltis miršta paskutinė :)

Raimis
31-01-2007, 10:10 PM
aj tik nereikia lia lia .. mes esam europos geografinis centras tai reikia kad esam palankioj zonoj daryt gerus koncus, turim nebloga keliu infrastruktura, esam tureja milzinisku zvaigzdziu. aisq turim minusu .. daryt supermassive koncu neturim normaliu erdviu pvz kokio gero stadiko, na keleta aiksciu bet geros vietos dar nera, dar siaip kaimynai nelb geri ( baltarusai) ju blogumas tas kad nera bevizio riezimo.

Dame of Cydonia
01-02-2007, 06:09 PM
Kas iš to geografinio centro? Nieko. Bet nesiginčysiu, kadangi velniškai noriu MUSE čia.

Krasnojarsk
09-02-2007, 11:16 PM
Mammmmmmmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaa!

Jazzlady
09-02-2007, 11:18 PM
Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappa!

I clean!

Bermud
16-02-2007, 09:25 AM
Zodziu yra tokie diela:
http://whatson.delfi.lt/news/music/article.php?id=12163986
gandai gandeliai? nemanau! Akyyyylai sekam sita reikala ir davai susizinom apie ji viska. Rasom i forumeli cionais. Tada surinktume gera chebra ir lektume paverkt ir padainuot;D(Jei pavyktu patekti, eitume kaip didele tikroji MUSE'riu komanda su viena didele veliava ar panasiai;)) Galima butu pagalvoti, kaip mum visiem.. susizymeti :cool:

Jei susidomesit ir zadat but aktyvas, tai apsidalinam Skype ar kitokiais adresais ir persnekam esamais reikalais.;D we rule. Muse also;D

Bermud
16-02-2007, 05:32 PM
http://www.opener.pl/index2_en.html

vat sitas tai tiksliai realus daiktas!.. Gal kas noretumet varyt? ieskau chebros:D

After8
16-02-2007, 09:09 PM
Nustebau. Lietuviai.

Gal kas aiškiau dėl to Delfi straipsnio? Nes niekur kitur internete informacijos tuo klausimu nėra, o ir skamba neitin realistiškai (manau, bookint tokios grupės koncertą reik gerokai anksčiau + pinigai?). Bet, aišku, vilties yra, Europoje analogas buvo.

Už dar vieną šansą Muse pamatyt gyvai atidėčiau kraustymąsį į Londoną mėnesiu ir išparduočiau turtą.

Bermud
17-02-2007, 09:07 AM
Tai jau esi buvusi? pasidalink iiiispudziiiiiaiiiis!!! mes visi cia istroske MUSE sedim;DDD
Tai sakau, jaunime- varom i Lenkija, nes ten tai garantija, kad MUSE gros. Po to, jei ivyktu stebuklas ir jie atvyktu i Lietuva, kad ir peskom nueitume!
Tik sakau, organizuojames:>

After8
17-02-2007, 10:27 AM
Įspūdžiai:

Buvau trečią Wembley stadiono naktį, lapkričio 23ią dieną. Iki tol Muse klausiau ir mėgau, bet iš proto nėjau. Muse apšildė Noisettes, kurios gal ir nebuvo tokios klaikios, bet, mano manymu, buvo visiškai netinkamas pasirinkimas Muse publikai. Man buvo nuobodu ir norėjau greičiau pamatyti taip išgirtą best live band in the world. Nuo pat to momento, kai Muse įžengė į sceną, Wemblis išskrido į tarpgalaktines aukštumas. Aš patyriau dvasinį atgimimą. Buvau centrinėj dalyje arčiau scenos, bet paskui prasidėjo klaikus mosh pitas, žmonės ėjo išproto, tai buvo kaip pogo-machankės-šokis-madness viename (vėliau pažiūrėjau video internete, rimtai nežmoniškai atrodo). Taip besimaišant žmonėms atsidūriau arti priekio, bet išbuvau tik tris dainas. Pro mane vieną po kito link išėjimo nešė žmones, kažkoks vyrukas ištempė merginą vien su apatiniais, vyko totali šiza. Galima buvo daužyti bet kurį aplink esantį žmogų kumščiais, nebūtų pastebėjęs. Kartais randomly susižvalgę žmonės vieni kitiem šypsojosi euforiškomis idiotų šypsenomis ir dainavom, kaip mes dainavom bei šokinėjom. Bet, kaip sakiau, po trijų dainų išsivilkau lauk, nes galvojau dar momentas, ir užspaus negyvai. Išėjau iš salės, prie durų gulėjo keli žmonės, kuriems buvo bloga. Manęs pasiteiravo, ar viskas gerai, ir kai atsigavau, mano didžiam nusivylimui įleido į salės vidurį. Kaip tik prasidėjo TIRO, iškėliau gėrimą ir bandžiau spraustis tarp žmonių link priekio. Viskas vyko lėtai dėl spūsties, kol vėl pasiekiau bepročius. Tada gėrimo teko atsikratyt ir ėmiau duotis su visais, kol atsidūriau kažkur trečioj-ketvirtoj eilėj nuo scenos, tiesiai Matt po kojom. Jau viskas artėjo prie pabaigos, sproginėjo kometos ir ant žemės nusileido kosmosas, mano dideliam džiaugsmui buvo sugrotas Stockholm Syndrome. Viso šou metu buvo naudoti Muse-iški spaceship efektai, Dom buvo paslėptas po gaubtu, kuris pakilo tik įpusėjus (o gal prasidėjus, nepamenu) koncertui. Gale ant žmonių numetė milžiniškus baltus balionus, pilnus raudonų blizgučių konfeti. Tuo metu jau buvau dešimtoj dimensijoj. Išėjus drebėjau, randomly juokiausi ir verkiau metro, o atrodžiau kaip išmaudytas šuo. Po to praėjau dvikartinę Musefever ir dabar jie man - viena iš dviejų mėgstamiausių šių laikų grupių.

Į Heineken festą (čia tas Lenkijoj, ne?) labai norėčiau, bet tuo metu važiuoju į Roskildės festivalį Danijoj :/ Dar turiu vilties, kad gal Muse ten headline'ins, nes nėra labai toli nuo Lenkijos.

Bermud
17-02-2007, 04:06 PM
aik...tu...sau... As jau esu sakius: po MUSE koncerto i normalu gyvenima grisciau tik su psicho-traumatologo pagalba.
Aha, tas Heikenen vyks Lenkijoje ir MUSE dalyvaus..blemba kaip as nooooooriiuuuuu. Bet sakau- reik trintis prie chebros. Tai ir ieskau;DD O kas gero bus tam Danijos feste? ;O

Katiuha
17-02-2007, 04:40 PM
AAAA , zmones !!! Davaj te gi renktis kuo grejciau , nes kitaip nespesit i ju koncerta Lietuvoje ... :stunned: O as manau , jog visi nori ...:D , Tajgi, i musu milziniska muzikos festivali as varau 100 procentu ( negalima praleisti tokios progos ) ;) , rejkia dar keliu zmoniu ir susirenks chemba ...o del Lenkijos as dar paziuresiu, tikriausiau varysiu , bet tik ne viena o su kuo nors ( kuo daugiau is musu tuo geriau ) :) :happy:

Bermud
17-02-2007, 06:03 PM
AAAA , zmones !!! Davaj te gi renktis kuo grejciau , nes kitaip nespesit i ju koncerta Lietuvoje ... :stunned: O as manau , jog visi nori ...:D , Tajgi, i musu milziniska muzikos festivali as varau 100 procentu ( negalima praleisti tokios progos ) ;) , rejkia dar keliu zmoniu ir susirenks chemba ...o del Lenkijos as dar paziuresiu, tikriausiau varysiu , bet tik ne viena o su kuo nors ( kuo daugiau is musu tuo geriau ) :) :happy:

butent, renkam chebra Lenkijon^^ nes ten tai garantija..o su Lietuva dar nezinia kaip ten kas..

After8
17-02-2007, 07:47 PM
Danijos feste bus The Who, man to pakanka. Dar Bjork, dj Tiesto, etc.
Anw, atšaukiau bilietus liepai, tai jei vyks Lietuvoj, būtinai pasimatysim. Šiandien susitikau su draugais, šokom pagal Muse ir užtvirtinom pažadą pamatyti juos.

After8
18-02-2007, 12:44 PM
Tarp kitko (nes nepagaunu online): pažiūrėjau, kad Heineken Open'er yra kaip tik prieš Roskildę, tai gal nusikasčiau į abu, juolab kad kaina normali, o dar turiu kažkiek draudimo pinigų.

Dw, bandom organizuotis Lenkijai?

Bermud
18-02-2007, 05:30 PM
Tarp kitko (nes nepagaunu online): pažiūrėjau, kad Heineken Open'er yra kaip tik prieš Roskildę, tai gal nusikasčiau į abu, juolab kad kaina normali, o dar turiu kažkiek draudimo pinigų.

Dw, bandom organizuotis Lenkijai?

BANDOM!;]

neruse
04-03-2007, 08:48 AM
mmmm, sveiki, čia va aš dar viena MUSE gerbėja, matau kad čia jau vyksta pasitarimai dėl dėl koncertų, susiburimo ir t.t. gal kas gali suteikti daugiau info apie visa tai???:)

dovile
04-03-2007, 03:56 PM
Sveiki visi,
as nesu super didele Muse gerbeja,, bet jie yra tarp mano megstamiausiu grupiu.
Labai nustebau, kad niekas cia nekalba apie Ryga. Ka, nevaziuosit??? :eek: :rolleyes:

Bermud
04-03-2007, 04:30 PM
Sveiki visi,
Labai nustebau, kad niekas cia nekalba apie Ryga. Ka, nevaziuosit??? :eek: :rolleyes:

varysim varysim. VISI kas i Ryga griebkit stovimus bilietus!;D sustiksma;)

dovile
04-03-2007, 07:11 PM
;) sure
bet ar ne labiau apsimoka fanu zona sturmuoti? nes kaina ne taip jau ir skiriasi..

neruse
05-03-2007, 08:07 AM
Sveiki visi,

va va, aš ir labai labai norėčiau, mano du pažįstami tai ir ketina ten važiuot.. nu aš irgi taip norėčiau, vis galvoju gal pavyktų.. ir dar manau ar nebūtų drąsiau varyti visiems kartu? susimestume už transportą jei gautume kokį bendrą..

Bermud
05-03-2007, 08:12 AM
[/LIST];) sure
bet ar ne labiau apsimoka fanu zona sturmuoti? nes kaina ne taip jau ir skiriasi..

tai pasakok kaip ta reik daryt ir kaip patekt tai meginsim;D tik kazkodel va bilietu nerandu kaip nusipirkt. dar ner matyt.

Katiuha
05-03-2007, 01:51 PM
Labasi visiems ! :) Va as siandien uzejau i tiketa ( hyper rimi) , tai man pasake kad dar nera bilietu (o juk tai jau buvo 2 valanda - bilietaj juk turi jau buti nuo10 val...) . Ir tiketoj.lt dar nera ... :mad: Tai rytoj dar uzeisiu , viska suzinuosiu ir visiems pranesiu kaip tan kas ir kiek .. ;)

dovile
05-03-2007, 02:27 PM
fan zona nuo paprastu 'stavvietu' skiriasi padetimi scenos atzvilgiu (yra priesais scena) ir ten telpa tik 1000 zmoniu. o kaina skiriasi 5 latais, tai manau klausimu nekyla kur labiau apsimoka.. ir kur greiciausiai neliks bilietu..
as nuo pat 10val sukeliau siauliu tiketa ant koju, nieko neturi,, netas taipogi. ka tik skambinau i vilniu, sake gal atsiras vakare, bet greiciausiai rytoj. tipo pas juos kokios tai problemos EILINI KARTA (jau mane erzina tiketa - kai pirma bilietu i depeche mode konca pardavimo diena nuejau 10val, pasake, kad neturi. as sau nuejau namo patenkinta, issimiegojau, o kita diena bilietai su nuolaida sekmingai dingo..)
as tai labiausiai bijau kad mylimieji 'brali latviesi' vaziuodami sau po darbo ramiai uzsuks i Statoila ir ispirks ta 1000 bilietu 'mygom'.. tikekimes kad bent jau estai pasielgs kaip jiems ir pridera - estiskai ir sureaguos po savaites..:stunned: :mad: :indiff: :confused:
todel patariu - keep a watchful eye :rolleyes:

ai sita, jeigu kas nezinot, kainos: 'sedvietas' - 20-35Ls, 'stavvietas' - 20LS, 'fanu zona' - 25Ls ;)

Bermud
05-03-2007, 03:28 PM
Aciu uz info, dovile;]

Girdejot? siandien as dar neturiu bilieto, nes tiketa yra gaidynas. Bet kiek maciau Latvijos kasose neber vietu i Fan Zona. Reik tiketis kai bilietai dakeliaus iki Tiketos (zzzzZZZzzzz..) gal bus ir tu vietu i Fan Zona..nes gal ne is bendros kasos.. (cia musu optimistiskos svajones)
Tai vat. Jei negaunat bilietu i Fan zona, tai imkit i paprasta stovima...

geriausiu atveju ir as ten pakliusiu... gosh tiketa..,kaip jum negeda??!!!

RubyLennox
05-03-2007, 04:43 PM
siandien diena man buvo krize.
bet dabar, vakare, as dar tikiu. kad susitvarkys ta fuckin' tiketa. dovile, ikvepei optimistiskesniu vilciu. nes mes skambinom, ir sake, kad nieko nezino.

dovile
05-03-2007, 06:01 PM
:mad: tiketa niekada nieko nezino.. :stunned: :ninja:

Katiuha
05-03-2007, 06:38 PM
vo-vo .. reikia jai atkersyti , nes del jos mes beveik praradom bilietus i fan zone ... :mad: :musesign:

dovile
05-03-2007, 06:46 PM
nemanau, kad praradom. mes su bermud jau aptarem ta reikala - turbut bilietai parduodami ne is bendros kasos visai baltijai, o kiekvienai saliai skirta kazkiek vienetu ir ji atskirai jais prekiauja. tikekimes.. (our hopes and expectations, Muse show in Riga and revelations... :LOL: )

Katiuha
05-03-2007, 07:47 PM
Na tai aisku , kad kiekvenaj salej skirti bilietaj ... bet jei bilietaj atsyrastu siandien ryte , mes gal spetume jas nupirkti ir nebutu jokiu problemu ... o juk ju dar net nera :stunned:

Katiuha
05-03-2007, 08:02 PM
na .. paziuresim .. :rolleyes:

dovile
05-03-2007, 08:47 PM
"tomorrow is only OK"

Bermud
06-03-2007, 12:46 PM
nea, sakau: tiketa=gaidynas. Is vis lietuviai pasimete su tais bilietais.
Dabar nejau mum vargsam lietuveliam reiks reselleriu ieskot.

mikeadyla
06-03-2007, 12:51 PM
i just wanna say something you all lithuanian fans but i have no idea what you guys are talking..

HI GUYS~!! loves MUSE!!

*rans back to normal english thread*

spin
06-03-2007, 01:08 PM
Hope you all got tickets to the Riga show.
hell yeah, i'm so excited.

Bermud
06-03-2007, 01:13 PM
spin, im sorry you don't know lithuanian language. You would see (read) how desperate we all feel these days;DD

but..still optimistic, aren't we all? AREN"T WE ALL??

dovile
06-03-2007, 07:31 PM
no, we are not.. :p :D

Raimis
07-03-2007, 07:04 PM
kas kalbejot apie danija kada ir kur cia bus ?

Katiuha
08-03-2007, 03:15 PM
Kas dar nori patekti i Muse koncerta - greiciau bekit i tiketa ( jau yra bilietaj ) :LOL: :D

Bermud
08-03-2007, 03:37 PM
AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!! manyje netelpa laime!!:D i made it.:cool:

dovile
08-03-2007, 03:55 PM
Ypatingoji padetis atsaukiama! turiu!!! :D

Katiuha
08-03-2007, 04:40 PM
Na, dabar kai visi laimingi , as noreciau paklausti, ar niekas is jusu nesedi Myspace'yje ?:)

dovile
08-03-2007, 05:08 PM
Na, dabar kai visi laimingi , as noreciau paklausti, ar niekas is jusu nesedi Myspace'yje ?:)
sedim - www.myspace.com/dovile_gore :)

Katiuha
08-03-2007, 05:16 PM
Tai va, mano www.myspace.com/katiuhaforever jei kas nori susirasyneti:)

After8
08-03-2007, 07:02 PM
Bilietus gavau, teliko nusipirkt autobuso/traukinio bilietą.
Po koncerto kur parke darysim after party, jei kas norėsit - prisijunkit.

http://www.myspace.com/bitingames

Katiuha
08-03-2007, 07:56 PM
Na tai jeigu susirinks chemba tai gal galesim pasivaiksiot po miesta po koncerto ;) ( nuo 12 val iki ryto .. ) :p

After8
08-03-2007, 09:16 PM
Jei kojos laikys, nes įtariu, kad po koncerto gali nieko nesinorėt, tik sudribt kur nors ir alaus.

Bermud
09-03-2007, 01:29 PM
jei suorganizuosit ka nors fantastisko-im in:ninja:
nezinau dar kaip, bet I'm in.;DD

After8
09-03-2007, 01:44 PM
Vsio, bilietai rankose, parkių nebėra, džiaugsmas ir vaivorykštės.

RubyLennox
09-03-2007, 05:54 PM
MY GOODNESS!
turiu. kiekviena karta kai paziuriu i juos, I CAN'T BELIEVE MY EYES.

papasakokit, kaip planuojat ten vaziuoti, ka daryti po konco ir kaip grizti. idomu :)

gal tikrai reiktu ten kaip nors kruvon susieit, Lithuanian Muse fans. visom keturiom uz. kuo daugiau zmoniu bus, tuo linksmiau, um?
*paziuri i desine, uzkista prie sienos* AAAAAA!!

Bermud
10-03-2007, 09:25 AM
kaip smagu kad nauju veidu pas mus forume atsirado! uh ir kaip smagu ziuret skype kontaktuose kaip visi museriai eina is proto su tais bilietais;D yeah. Atrodo reiks padaryt lietuvos Muse'riu myta Latvijoje;DD

After8
10-03-2007, 01:26 PM
MY GOODNESS!
turiu. kiekviena karta kai paziuriu i juos, I CAN'T BELIEVE MY EYES.

papasakokit, kaip planuojat ten vaziuoti, ka daryti po konco ir kaip grizti. idomu :)

gal tikrai reiktu ten kaip nors kruvon susieit, Lithuanian Muse fans. visom keturiom uz. kuo daugiau zmoniu bus, tuo linksmiau, um?
*paziuri i desine, uzkista prie sienos* AAAAAA!!

Vyte?
Useris nepažįstamas, bet spazzinimas tai kaip tavo : D

RubyLennox
10-03-2007, 02:44 PM
Vyte?
Useris nepažįstamas, bet spazzinimas tai kaip tavo : D

yuup, that's me! jau cia senai uzsiregistravus, bet tik dabar atradau va sita Lithuanian forum'a. cool!
oi Agne, liepos 2a bus tusas auksciausio lygio.. nezinau kaip islauksiu.
manau, Jezus mus 4tadieni pamylejo :D

After8
11-03-2007, 12:45 PM
Gali būti, gali būti ; )
Dabar iki vasaros bus space dementia, bet ką, aš nesiskundžiu.

Reik daryt Muse tematikos t-shirtus su stencils.

Bermud
11-03-2007, 05:20 PM
holy-shit kaip noreciau pasdaryt muse merchandise.

After8
12-03-2007, 11:47 AM
Tai galvok spalvą/dizainą ir atsiųsiu dažus.

Bermud
12-03-2007, 11:58 AM
Reiks rimtai uzsiimti MUSE eskizais. ir ne bet kokiais..o Megejiskais:cool: alrait.

After8
12-03-2007, 06:55 PM
Tokiais kaip:

brūkšnys
raidės M U S E
brūkšnys

Bermud
13-03-2007, 03:16 PM
logiska;D

Katiuha
13-03-2007, 03:28 PM
Galima padaryti patiems ir galima nupirkti marskinius su tau norinciais piesiniais ar irasu ( visur yra tokie parduotuviai, kur rinki marskinius ir prasai ant ju ka nors nupiest ..) . Tai jeigu ant baltu marskyniu parasyti juodaj: bruksn. Muse bruksn. - tai kainuos apie 10 lt;)

RubyLennox
14-03-2007, 02:37 PM
jo, galima pasidaryti toki daikta, MUSE T-shirt. jau seniai svarsciau, bet vis tingiu.

jie siais metais dar negrojo Space Dementia... turbut ir Rygoj nepatirsim sios dainos sukeliamos ekstazes (play it loud, yeah, LOUD i said, OMFG!!!) . :eek:
shit, ir mes nebusim "po Mr Bellamy kojom", nes Tiketos bilietai tik standing simple, ne VIP - "20 LVL standing, 25 LVL fan zone, 20-35 sitting ". oh whyyyy........ :mad:
haha, ir jau soldout'as :D "Sold out? Yes (fan zone + standing area) "
na, ok, baigsiu skųstis.. ziuriu i bilieta ir ploju katutem. :happy:

RubyLennox
14-03-2007, 02:42 PM
haha, koks ekstazes perkreiptas emoticon'as isejo :)
dar va ka pamaciau apie Rygos konca - "Standing tickets and fanzone tickets were sold out in 2 hours. " wo0t. idomu ar musu flegmatike Tiketa iskaiciavo.

na lyg ir viska jau pasakiau :D

After8
14-03-2007, 03:10 PM
Būtų labai gerai, jei sugrotų Space Dementia, mano vienas mėgstamiausių jų gabalų (reik ir dabar įsijungttt).
Dar tikiuosi, kad gros daug ko iš pirmo albumo, imho jis buvo pats geriausias. Ir killer piano solos, hell yeah. PIANO SOLOS.

Tarp kitko, Vyte, kol neišvarėm į Londoną, nutarėm nufilmuot savo paskutinį lietuvišką video. Patį geriausią, Invincible kaip soundtrack'as. Pikselis parūpins kamerą, jau pribrainstorminom visokių šizovų idėjų. Jei norėsi - prisijunk.

RubyLennox
14-03-2007, 06:39 PM
piano solos mane irgi visiskai zudo. pvz, siandien beklausydama Space Dementia sokau kaip pamisele (isleke playeris is ranku, bet nieko, veikia, patyres) ir atrode sirdis issoks. ir siurpuliai. you see, ZUDO, tiesiogiai.

omg, idomu! kada, kai sugerinesim, butinai papasakosit savo ideas. nors as ir nesu tokia crazy kaip jus, tai ideju kazinkokiu ten neduosiu, bet prisijungsiu, yeeeah.
bet kodel pagal Invincible?

After8
15-03-2007, 06:25 AM
Žinau :)
Aš dar ant Mat of the Problematique užsikabinau vakar naktį. Ir taip užsikabinau, kad užuot mokiusis, prasėdėjau iki ryto nieko nedarydama replayreplay.

Nes Invincible pakankamai iškilminga, norėjom padaryt kažką visai skirtingo nuo mūsų DYWT video. Čia dar ne galutinis sprendimas anw, pirma filmuojam, po to s/t.

Andy-from-UK
19-03-2007, 01:00 PM
Hey Dovile...:)))
Are you Dovile Girnaite from Siauliau ???
If you are, this is totally amazing, as i have been trying to contact you.
If this is a different Dovile, Hello anyway. You have great taste in music.

Andy

dovile
19-03-2007, 07:45 PM
Hey Dovile...:)))
Are you Dovile Girnaite from Siauliau ???
If you are, this is totally amazing, as i have been trying to contact you.
If this is a different Dovile, Hello anyway. You have great taste in music.

Andy

Hi,
sorry, I'm not dovile girnaite :)
thanks

After8
21-03-2007, 08:04 PM
Važiuojantiems į Rygą:

Sudarinėju diagramas ir lenteles, jei nesunku iš jūsų reikėtų:
1. Vardo.
2. 10 Muse dainų sąrašo, kurias norėtum išgirsti Rygoje. Ne eilės tvarka ir nebūtinai mėgstamiausias, tiesiog kurias norėtum išgirst.

[žinau, geeky ir lame, bet aš neturiu ką gyvenime daugiau veikt]

zhilwe
13-04-2007, 07:41 PM
sveiki, seniai cia besilankiau.. kiek daug cia buvo pasakyta per ta laika:) sveikinu visus tuos kurie gavo bilietus y riga. as irgi labai noreciau bet neiseis neikaip deja..:| belieka tiketis kad tas B2gether nebuvo muilo burbulas ir sansu yra..:)

After8
16-04-2007, 07:19 AM
Nenoriu nuvilt, bet kiek girdėjau, Muse greičiausiai nebus (nei Waterso, didelis siurprizas).
Bet kol dar niekas neaišku..

Bermud
16-04-2007, 03:37 PM
as irgi girdejau kad MUSE nebus. Gal ir gerai.. nes po simts man, vos ne per kraujus gautas bilietas i konca Latvijoj nebetektu..vertes..

After8
16-04-2007, 09:11 PM
Ei nu, gi koncai gi geriau nei vienas! Na, man ir taip du, bet vis tiek.
Nors man irgi geriau, kad negrotų Lietuvoj, nes jau nusipirkau lėktuvo bilietą liepos galui.

Katiuha
18-05-2007, 09:32 AM
Labas !! :LOL: Klausykit ... va Muse koncas Latvijoje bus liepos 2 , o paskuj jie koncertuos Irlandijoje ( 7 diena ) ... o gal per sitas 5 dienas jie negaletu duoti koki maziuka konca Lietuvoje ( klube kokiame nors ) ? jie gi dar nebuvo pas mus - noretu pamatyti , kokia taj Lietuva.... bet gal as klystu - jie galetu jau visus perspeti (visi jau zinotu )... :stunned: :( bet vistiek atsakykit :p

After8
21-05-2007, 01:43 PM
Muse truputį ne tokio lygio grupė, kad ekspromtu sugalvotų 'o, dw, pakoncertuojam ten ir ten per tą tarpą'. Be to klubas - ne visai jų erdvė.
Reik netingėt ir nusikast iki Lenkijos/Latvijos : )

dovile
21-05-2007, 05:21 PM
gal kas nors zinot setlista rygos?

dovile
28-05-2007, 04:58 PM
nu žuru čia nelabai kas lankosi, bet whatever..
Tanelis Padaras ir Ze Saulė apšildys muse'us.. nu sakyčiau jėga :D

After8
01-06-2007, 12:35 AM
Kad ir kas jie būtų.
Dovile, ne su tavim šiandien (vakar) Placebo buvom ir apie Muse kalbėjom?

Iš last.fm: Probable setlist: Take a Bow, Hysteria, Supermassive Black Hole, Map of the Problematique, Butterflies & Hurricanes, Assassin, Sing for Absolution, Citizen Erased, Hoodoo, Feeling Good, Sunburn (piano), Starlight, Blues jam, Time Is Running Out, New Born, Soldier's Poem, Invincible, Kaoss jam, Stockholm Syndrome, City of Delusion, Plug In Baby, Knights of Cydonia. Sequence may change

dovile
01-06-2007, 10:56 AM
na, as placebuose buvau, bet lyg ir nebendravom..

Bermud
02-06-2007, 02:18 PM
Truksta Bliss setliste;O o man reik:ninja:

Kazkas is jusu jau sake lyg ir.. kad liepos 2d. sueina lygiai metai B.H.A.R! rupus miltai, atrodo teks happy birthday dainuot;DD

Kagi, liko MENUO!!!!!

dovile
02-06-2007, 06:45 PM
kazkaip nesitiki :eek:

After8
03-06-2007, 02:18 PM
Gal ten kita Dovilė, nevermind.

Bliss aš irgi labai norėčiau išgirsti, nepaisant nevykusio klipo (išskyrus pabaigą, nu bet čia mano nuomonė) labai gera daina. Nors px ką, tegu tik groja : )

Bermud
03-06-2007, 02:49 PM
man tas klipas visai kietai, paukstis toks;D tik tos neaiskios angos..keistokai.

A jo. Kuo daugiau groja, tuo geriau. Kad ir visko. mmMMMMM. maziau nei menuo.
As cia biski atgaliniu chronometru padirbsiu, jei jus nieko pries :ninja:

After8
03-06-2007, 03:14 PM
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;0;22/st/20070702/e/Supermassive+Muse/dt/7/k/48f7/event.png
(http://www.TickerFactory.com/)

Man ten truputį boybandas, I mean, come on, išraiškos vien ko vertos.

Bermud
03-06-2007, 05:30 PM
e kietas laikmatis :ninja:. Aha, biski boyband;D Chrisas net be barzdos, toks svelnutis:happy: Matt bisk i Igori Kofa;DD bet ka as zinau, jauciu sentimentus siam kuriniui, nuo tu laiku kai uzsikabliavau:stunned:

visks gerai.
kietas laikmatis :ninja:

Heart-Shaped
04-06-2007, 01:44 PM
Hey,

o ar niekas neorganizuoja keliones i koncerta/is koncerto Rygoje??

Jei ne, tai gal galetumeme koki autobusiuka issinuomoti ir visi kartu norintys i koncerta vaziuoti?? ... nes as viena nedristu, o siaip, bijau, ir pasiklysciau, ir koncerto nepamatyciau :eek:

dovile
04-06-2007, 01:51 PM
kokiam mieste gyveni?

Heart-Shaped
04-06-2007, 01:52 PM
kokiam mieste gyveni?

Vilniuje

dovile
04-06-2007, 08:34 PM
Vilniuje

tada niekuo negaliu padeti :rolleyes::)

Bermud
05-06-2007, 11:41 AM
heart-shaped, tu gal Gabriele? ;D

Heart-Shaped
06-06-2007, 08:28 PM
heart-shaped, tu gal Gabriele? ;D

Nea :>

:rolleyes:

After8
10-06-2007, 10:42 PM
Aš irgi nežinau, kaip reiks važiuoti. Iš Heinekeno grįšiu 9:10, 10:00 autobusas į Rygą, o jei nespėju? Aplinkiniai sako, kad tikrai nespėsiu. Tai dar bandau ieškot alternatyvų. Jei ką Vilniuj sumedžiosit, praneškit.

Bermud
12-06-2007, 06:01 PM
Aš irgi nežinau, kaip reiks važiuoti. Iš Heinekeno grįšiu 9:10, 10:00 autobusas į Rygą, o jei nespėju? Aplinkiniai sako, kad tikrai nespėsiu. Tai dar bandau ieškot alternatyvų. Jei ką Vilniuj sumedžiosit, praneškit.

tai nebegrizk namo, o iskart susidek du krepsius ir paprasyk kad pazystamas, kai grisi is heineken, tau autobusu stotyje juos pakeistu;D tada soki iskart atgal i autika rygon. Aisku nesvieziai taip, bet jeigu kitu variantu nebus- as taip daryciau;DD Tik jum nuo ten Ryga tolokai O_o

After8
12-06-2007, 07:58 PM
tai nebegrizk namo, o iskart susidek du krepsius ir paprasyk kad pazystamas, kai grisi is heineken, tau autobusu stotyje juos pakeistu;D tada soki iskart atgal i autika rygon. Aisku nesvieziai taip, bet jeigu kitu variantu nebus- as taip daryciau;DD Tik jum nuo ten Ryga tolokai O_o

Tai aš grįžimo į namus net neskaičiuoju : )
Esmė tame, kad turbūt autobusas nespėtų grįžt į Vilnių.

Bermud
13-06-2007, 07:11 PM
Tai aš grįžimo į namus net neskaičiuoju : )
Esmė tame, kad turbūt autobusas nespėtų grįžt į Vilnių.

Turetu spet, kiek as vazinejau, tai ten griezta tvarka ;O pas mus visada laiku budavo. Nors zinoma, maza kas:stunned:

After8
14-06-2007, 03:09 PM
Jo, bet žinai, Lenkijos pasienis. Kartą ten pasieniečiui įlipus į autobusą kažkas nusijuokė, tai galvojom, kad teks visą gyvenimą praleist pasieny.

screen_saver
16-06-2007, 07:22 PM
sveikučiai.o čia nemažai lietuvių.kūūl.kaip einasi?:D

screen_saver
17-06-2007, 07:30 AM
hm.girdėjot apie tą festivalį tuose Šalčininkuose??kas ketinat varyt??
:)

After8
18-06-2007, 12:10 PM
Šalčininkuose čia kuris, tas Norviliškių?

Bermud
19-06-2007, 09:06 AM
kiek ziurejau tai ten Nieko Gero ir dar Brangiai:happy:

Katiuha
19-06-2007, 12:34 PM
Neseniai Bermud sake, kad liepos 2d. sueina lygiai metai BHAR :) gerai butu ;)... bet albumas pasirode liepos 3 d. ,todel svesime ne per koncerta, o kita diena :(

Katiuha
19-06-2007, 12:41 PM
kiek ziurejau tai ten Nieko Gero ir dar Brangiai:happy:

ar tu dar kur nors radaj info apie si festivali ? Kiek kainuos ? :p

Bermud
19-06-2007, 01:54 PM
Tai nuejau prachekint i b2g.lt
skurdoka :happy: o del kainu per zinias girdejau O_o

Bermud
19-06-2007, 01:55 PM
Ir Discography yra parasyta RELEASE DATE: 2nd July 2006
Taip kad turim pilna teise baliavot per konca:D

Moll
19-06-2007, 06:45 PM
Jei kas is kauno vaziuosit y riga tai parasykit man y skype: moliugas_lt arba email: moliugas@gmail.com
gal kas tuscia masina vaziuos ir paims?:$

Rokas8118
20-06-2007, 01:40 PM
gal kam reikia 1 bilieto i Muse Rygoje, kaina tik 80 Lt. Bilietas normalus, pirktas tiketoj uz 120lt. tel 8698 51623

Bermud
22-06-2007, 09:12 PM
Gerbiamieji broliai ir seserys muses:],
Iki supermassive Rygoje liko 10 dieneliu!!!!!
(mane tikriausiai galesit atpazint is raudonai svieciancio glowstick, jeigu melyno nesusivairuosiu...:D) Prieikit ir pasisveikinkit tadu:]

AAAAAAAAAAAAAAAA laukam nesulaukam, nekantraunam;DD

Katiuha
24-06-2007, 08:44 AM
Kas is tu ,kurie varo i Ryga , gyvena Vilniuje ? Gal susitiksim ? :)

Raimis
24-06-2007, 04:20 PM
viskas kita sekmadieni lekiu i roskildes festa, kaina nesveika bet verta. gal kas dar varo? siaip parasysiuy kai grysiu apie tai bet prizadekit parasyt apie rygos konca :)

Bermud
24-06-2007, 05:48 PM
viskas kita sekmadieni lekiu i roskildes festa, kaina nesveika bet verta. gal kas dar varo? siaip parasysiuy kai grysiu apie tai bet prizadekit parasyt apie rygos konca :)

Raimi, butinai parasyk. Ir mes parasysim. Paklyksim ir paverksim i foruma;DD
8 dienos:eek:

Bermud
27-06-2007, 08:49 AM
EI zmogenai!

www.muse.mums.lt Turim dekot vienai sauniai merginai uz si zygdarbi. Visi staigiai ten! :ninja:

Kamuph
03-07-2007, 06:58 PM
Ok, guys and gilrs, gues, who am I <;

O šiaip kitus mano nikas dabar Darkshines, o kai reginaus čia buvo senasis Kamuph, na, tiek to, nepakeičiau, ir labai gerai, kad neištrynė manęs:$

ech, jei anksčiau būčiau prisijungusi į šias diskusijas, būtų bivę linsmiau koncerte, spėju :)
bet ir šiaip, buvo nerealu, tobula, fanatastiška ir t.t.

Ji_
04-07-2007, 11:24 AM
Pagaliau ir duos man čia pasireikšti :D buvau kitu nick'u užsiregistravus, tik man niekaip neleisdavo parašyt žinučių :LOL::LOL:
Nu ką ;D aš jau čia ;)

Kamuph
04-07-2007, 11:27 AM
Yazoooooper

mūsų daugėja ;D
mes net gal tuoj owninsim, nes mes pamišusios labiausiai iš visų :D :LOL:

Ji_
04-07-2007, 12:17 PM
Aš seniau būčiau čia pradėjus rašyt, tik pamiršdavau ir kaip sakau, senu nick man neduodavo parašyt post'o. :(
Kol neatėjo man į galvą, kad gal pats laikas naują susikurt? :p:LOL:

owninsim, oi kaip owninsim :P

After8
05-07-2007, 11:48 AM

Pernai buvau. Šiemet ketinau važiuoti, bet tuo metu dar nebuvo paskelbta, kad Muse gros, ir pasirinkau Heinekeną + Rygą. Kitąmet gal.
Anw, laukiam flashbacko.

Bermud
05-07-2007, 06:00 PM
Rygoje buvo istabu. Neturiu daugiau jegu rasyt ir itikint kaip buvo fantastika;D nu Raimis gal ka is Roskildes suskels;D

Ji_
05-07-2007, 10:11 PM
Kažkokios dabar kalbos sklando apie Taliną, ne? Galėtų Muse atsižvelgti ir į tai, kad čia lietuviškasis forumiukas labiau klesti nei estiškas :eek: Kažkokia nesąmonė, negaliu. Nežinot kas kaltas, Muse ar lietuviai dėl organizavimo. :eek:

After8
06-07-2007, 09:04 AM
Ryga, Talinas..
Vilnius bus paskutinis, bet geriausias : )
Hopefully.

Ji_
06-07-2007, 02:04 PM
Nors ne visada mane Dievas vilioja,
bet aš meldžiuosi, ir prašau, kad tik tavo žodžiai jam tiesiai į ausį :D

gertruda
06-07-2007, 10:12 PM
vau geriau net nesapnavau.... as jau gana seniai radau sita Muse tinklapi ir narsiau po kitus forumus bet tik siandien radau foruma kuriame yra lietuviai :) ...nuostabu..jau maniau kad lietuvoje mazai kas Muse klauso bet pasirodo kad daug :happy:

After8
06-07-2007, 10:31 PM
Nedaug, mes tik keliam daug triukšmo ir spazzinam. Šiaip klausančių yra, bet dauguma 'o taip man patinka ta jų daina, kaip ten..Time Run Out ar kažkas tokio'.

Ji_
06-07-2007, 11:42 PM
Yra klausančių yra, tikrai. Bet kaip after8 minėjo, dažnai taip būna.
Kažkaip ir nepergyvenu, bet iš dalies gaila. :stunned:
jei būtų koncertas, ir susirinktų žmonių tiek kiek į Placebo arba dar mažiau, tada būtų apmaudu :eek:

After8
07-07-2007, 12:46 AM
Man tai patiktų, kažkada sapnavau Muse koncertą, kuriame buvo dešimt žmonių. Bet čia gal todėl, kad aš gerai įvaldžius one man moshpit ir mėgstu, kai šokant yra vietos. Bei būti priekyje.

Bermud
07-07-2007, 09:42 AM
As ir MUSE Mazeikiuos ir MUSE unplugged ir kaip MUSE isgelbeja pasauly sapnavus esu tai man visaip gerai butu.
Na,gal tik kiek geda MUSE atzvilgiu butu, kad tik tiek zmoniu Lietuva tesurinko...

Ji_
07-07-2007, 07:34 PM
jo būtų gerai ir prieky stovėt, ir kad pašokinėt vietos būtų :LOL:

Raimis
08-07-2007, 08:34 PM
jei ne slykstus vejas buciau nuvares bet deja snd puciau tox vejas kad net keltai neplaukia todel net i roskilde nenuvykau ... grrr. nelaimingi metai ... n ieko mokysiuos danijopj tai busiu kasmetis svecias :P laimes kudikiai kas buvot rygoj ..

After8
09-07-2007, 12:53 AM
Gavau žinutę iš Muse koncerto Roskildėj, jie puikūs kaip visad : )
O kaip kitaip.

Beje, kas kuruojat muse.mums.lt, prikelkit, huh?

Ji_
09-07-2007, 12:49 PM
kad nėra ten ką kelt, man viskas veikia :D

After8
09-07-2007, 04:52 PM
Okaay..

Wtf tada man rodo?
http://img503.imageshack.us/img503/7773/wtfqb2.jpg

Ji_
10-07-2007, 12:15 PM
Viskas gerai, kaip išsiaiškinom :)

After8
10-07-2007, 01:25 PM
Dar negirdėjusiems (jei tokių yra) - spalio 18 Muse gros Taline.

Raimis
10-07-2007, 09:25 PM
Dar negirdėjusiems (jei tokių yra) - spalio 18 Muse gros Taline.

kur galima bilietus gaut ir kada prades prekiaut ? :O

After8
11-07-2007, 11:43 AM
http://www.piletilevi.ee/ turbūt.
O kada pradės prekiauti, dar neaišku. Dabar laukiam oficialaus paskelbimo dar.

After8
11-07-2007, 03:40 PM
http://z11.invisionfree.com/Baltic_Muse_Fans/

Junkitės ir reklamuokit, tauta. Aptarsim koncertus (Talinas..!) ir ką galima padaryti, kad Muse savo koncertų čia niekada nepamirštų :)

screen_saver
13-07-2007, 06:59 AM
Tai galvok spalvą/dizainą ir atsiųsiu dažus.
naah.o kaip čia taip?gal galėtum paaiškinti?čia matai įsiterpiu į pokalbį..:$:$:$
dažai.:erm::musesign:
and - o kaip su bilietais?kadangi TIKETA - GAIDYS tai bilietus gaus paskutinė :/

After8
15-07-2007, 10:38 AM
naah.o kaip čia taip?gal galėtum paaiškinti?čia matai įsiterpiu į pokalbį..:$:$:$
dažai.:erm::musesign:
and - o kaip su bilietais?kadangi TIKETA - GAIDYS tai bilietus gaus paskutinė :/

Dėl Talino tai dabar nieks nebeaišku, viskas kabo ore.

Dėl dažų tai kalbėjau apie tekstilinius dažus, kuriais galima piešti ant drabužių ir nenusiplauna. Susirandi paveiksliuką -> didini kontrastą -> dedi black & white filtrą -> atsispausdini -> iškerpi juodas vietas -> uždedi ant maikės -> iškirptus tarpus užspalvini dažais

Gaunas maikė.
Pvz, prieš du metus draugei dariau:

http://img175.imageshack.us/img175/3325/001tz8.jpg (http://imageshack.us)

screen_saver
15-07-2007, 01:59 PM
naah.not cool.na bet kaip tu sakei.Ryga,Talinas,bet Vilniuj kiečiausias bus ;D (meldžiamės kad taip ir būtų)naah.o kur tuos dažus galima pirkt?o visą tą stuffą kaip filtrai ir pan?:stunned:
o jei Lietuva nesurinktų visos ar bent jau pusės salės tai bent jau man tai būtų gėda prieš visą pasaulį kad į tokių kaip radžis ir kitų panašaus plauko atlikėjų koncertus šnūrais o į pasaulinio garso grupės koncertą tokioj šaly kaip Lietuva susirinko tik pusė salės.bet aš manau kad susirinktų visa.gal dar kokie kaimynėliai atvažiuotų :D :LOL:

After8
16-07-2007, 10:22 AM
Bus kiečiausias tai jo, bet velniai žino kada.

Dažus nupirkt bet kokioj dailės parduotuvėj. Aš perku Meno Mūzoje, Vilniuje. Siauroj gatvelėj už Šemco. Filtrų jokių nereikia.

screen_saver
16-07-2007, 10:35 AM
Šem ko tokio?aa..pasakyk adresą tikslų jei žinai nes aš Vilniuj beveik nesiorientuoju(nors gyvenu Vilniuj bet centre dažnai nesilankau ;D)
nu sakau.reikia kad būtų kuo greičiau.ir pastebėjau kad šita temikė bene daugiausia puslapių iš visų esančių turi ar aš meluoju?:D:rolleyes::stunned:

After8
16-07-2007, 10:56 AM
Šemcas - ŠMC - Šiuolaikinio Meno Centras.
http://www.menomuza.lt/kontaktai.html

Va, ir su žemėlapiu.

Ir ne, pilna didesnių temų ; )

screen_saver
17-07-2007, 07:20 AM
naah.dėkoju.jau žinau kur rasti.:D

screen_saver
18-07-2007, 01:52 PM
na turbūt jau skaitėt apie Musefest ;D
aišku jokių kolkas minčių nėra bet idėja tikrai puiki :D
na o kas nematė: http://board.muse.mu/showthread.php?t=45303

After8
14-08-2007, 03:58 AM
Žiūrėsim, kaip ten bus, gal šiaip fanų meetas gausis.

Idėja man irgi patiko, iš tiesų imčiaus net "pastatykim Muse erdvėlaivį" ar pan. projekto, kažkaip reik stumt laiką tarp koncertų, veiklo norisi.

gralussa
20-08-2007, 09:02 PM
na ka gi zmones :) turit nauja nari ;> tikekimes gerbsit ir mylesit :DD

Raimis
27-08-2007, 11:07 AM
na va ka tik is didziosios vilties lietuvoje - be2gether festo. kas nebuvo trumpai galiu pasakyt kad buvo visai gerai tik gaila kad deja nesigavo jiem su muse biski.. draugas buvo vienas is organizatoriu tai sake kad ir kitamet vyks be2gether ir tada viltis prisisaukt muse bus daug didesne nes festas ivyko puikiai ir uzsireklamavo kaip reiklas. dabar hebra laikas piarint kad lietuviams nieko daugiau be THE MUSE nereikia :D

screen_saver
01-09-2007, 12:10 PM
ėhė tu teisus.be2gether išsireklamavo tai žiėk gal rimtai sugalvos pakviest. :D
gralussa - žinoma gerbsim ir mylėsim : )

neruse
02-09-2007, 06:05 PM
Nu jo, pranešimai apie be2gether pradžioj buvo topiniai. apie muse, killers ir t.t. :D aš ir netikėjau ;D bet dabar kažkaip nu turiu vilčių kad kitais metais turi pasisekti :)

screen_saver
02-09-2007, 06:07 PM
o aš tikėjau :LOL::$
bet šiaip manau nu kažką iš labiau žinomų BŪTINAI turi pakviest.kitaip nusišausiu :mad::D

neruse
02-09-2007, 06:09 PM
iš žinomų :D gerai skamba :D nu tikėkimės ;D

screen_saver
07-09-2007, 01:09 PM
gerai skamba :D
o ką blogai skamba?:stunned:
;DD nu aš tai tikiuos.bet priklauso nuo organizatorių viskas:) (jei nepakvies sušaudysiu visus:eyebrows::cool::LOL: )

After8
09-09-2007, 04:29 AM
Tai kad visai neblogai žinomų grupių buvo tam B2G, kiek girdėjau: Bloodhound Gang, Morcheeba, Datarock, dar ten kažkas.
Jei kitais metais bus Muse, kaip nors nusikasiu iki gimtinės ir aš.

screen_saver
29-09-2007, 12:22 PM
nu tai vat ir sakau.aš tai jei tik suuosiu tai užbombarduosiu tėvus prašymais :cool::LOL:

Raimis
25-10-2007, 07:49 PM
blin neapsviestas as. nerandu vienos muse dainos gal kas turit "do we need this?" jei kas turit ar zinot kur gaut pavarykit per skypa bukit zmones, nes man rodos cia vienintele kurios neturiu ir kurios db lb reiktu, nes muse dainuoja mano gyvenima. dekuj is anksto

screen_saver
13-11-2007, 02:46 PM
aš turiu Do We Need This :cool::happy:

gralussa
25-11-2007, 03:30 PM
eee as ir sitos neturiu! jei tamsta parasytumet skaipa buciau labai dekinga :)

Raimis
08-12-2007, 04:47 PM
nuspresta kad kitamet b2g vel vyks, tik dar neaisku del grupiu ir finansu, data - rugpjucio 15-17. grupes prades aisket po sausio.

Ji_
09-12-2007, 11:45 AM
pyp pyp, noriu kad šįmet būtų Muse :D:happy:

Raimis
17-02-2008, 04:57 PM
tai va siemet muse nebus b2g kaip matet ar nematet. deja muse tuo metu koncertuos virgin feste kiek supratau, anglijoj. deja :(

In Muse I Trust
28-02-2008, 06:54 PM
I am french and I just wanted to say that Lithuania is a very nice country ^^ (I was once there in Vilnius and Kaunas) ! ! ! !
That's all!:happy:

Ji_
03-05-2008, 04:23 PM
Nesvajot Muse be2gether šiemet : D
nes:
2008-08-13 Marlay Park Dublin, Ireland
tada:
2008-08-16 Hylands Park (V Festival) Chelmsford, UK
o:
2008-08-14 Be2gether.
Shit happens, mostly to us : D
O norėčiau labiau JŲ atskiro koncerto Lietuvoj, nes kas čia dedasi šiemet, galima tikėtis ir Muse kitais metais. Nemanot? Ar būti pesimistai ir net nesitikėsit?

Ji_
03-05-2008, 04:24 PM
I am french and I just wanted to say that Lithuania is a very nice country ^^ (I was once there in Vilnius and Kaunas) ! ! ! !
That's all!:happy:

Hey, thanks :)

IgnasA
14-12-2008, 02:46 PM
Malonu prisijunkti prie Muse fanu is gimtosios Lietuvos ;) Tikekimes gausim patirt nuostabu Muse skoni gyvai bent 2009 vasara :D

Ji_
29-01-2009, 05:54 PM
Malonu prisijunkti prie Muse fanu is gimtosios Lietuvos ;) Tikekimes gausim patirt nuostabu Muse skoni gyvai bent 2009 vasara :D

išsipildytų didžiausia daugumos svajonė :eek::LOL:

HomoSapiens
21-02-2009, 07:12 PM
Heeeeey:D I'm new soul! XDD

gralussa
29-06-2009, 05:34 PM
cia taip tuscia ;DD gal netycia yra varanciu i stokholmo konca? ;D

Simna
01-07-2009, 03:34 PM
As ;)

Lycanthropy
18-07-2009, 08:16 PM
Na,kad jau radau lietuviu tai sumasciau,kad pasisveikinsiu. Sveiki Muse fanai ;)
taigi kaip treasure hunt? dalyvaujate kas nors is lietuvaiciu?

SimpleSoul
27-09-2009, 12:28 PM
Sveiki visi, gal zinot ar lietuvoj yra zmoguciu, kurie parduoda maikes ar kitus drabuzius su muse uzrasu? buciau zr dekinga jei tokie atsilieptumet:) Aciu

jimona
23-10-2009, 09:54 PM
turi galvoj, kur butu galima LT isigyti marskinelius su MUSE uzrasu? as tokiu nesu uzmaciusi, bet tiesiog Tu galetum nusipirkti vienspalvius marskinelius ir Tau kokiose T-idejose, Copy 1 ar dar kurnors padarytu ta uzrasa :)

jimona
23-10-2009, 10:03 PM
ir kodel gi cia pas lietuvius taip tylu? :erm: jokiu komentaru apie naujaji albuma.. bene nusivylet juo? :unsure:

mirtaisokay
31-10-2009, 07:25 PM
Sveiki gyvi!
Ne ne, nauju albumu, bent jau aš, nenusivyliau.
Unnatural Selection, MK Ultra, Uprising, Resistance, Exogenesis simfonija... Man patinka tas vis stebinantis Muse garsas.
Ooo kaip jums?

sankaba_
31-10-2009, 07:28 PM
Iš pradžių buvo keista klausytis, bet dabar tai.. jėga :}
United States of Eurasia jau groju pianinu (smirk) jeez, gaunas muzika ^^ :LOL:

mirtaisokay
01-11-2009, 06:28 AM
Išmokinkit mane grot pianinuuu!
Eurasia sia sia sia

mirtaisokay
01-11-2009, 06:28 AM
Išmokinkit mane grot pianinuuu!
Eurasia sia sia sia

sankaba_
02-11-2009, 02:51 PM
Prieik prie pianino ir pradėk baladot per klavišus, kol išgirsi muziką :LOL:
Kažkuo tai primena Matt'ą grojantį būgnais xD

jimona
02-11-2009, 10:43 PM
taigis tataigis, as prisidedu prie tu, kurie liko patenkinti Resistance elbumu ir ivertina Muse's alternatyvias idejas :) vien exogenesis kiek daug reiskia (man pirma ir trecia dalys woow!!!!! <3, antra dali dazniausiai prasuku iki spread our codes to the stars vietos), siaip gal kiek noretusi, kad toji simfonija butu ilgesne, na, bet tiek to, apseisiu.. :D, resistance tai isvis nuostabi daina, aisq mk ultra ir unnatural selection taip pat lb lb patinka (sitos dvi labiausiai primena senus Muses laikus), united states irgi (bugnai ziauriai gerai skamba, piano ir visa kt.), uprising zodziai superiniai, undisclosed desires neuznesa i roko gabala, bet kabina, nors nusisauk, i belong to you (idomi daina, na, Matthew francais tarimas, kaip kad visi pastebejo tikrai prastas: na va, pasirodo Mat'as nera jau tox super duper genijus :D, aciu dievui..), vienintele daina, kuri man nepatinka (bent iki siol) ir musei visai nepritinka - guiding light: kazkokia lb pakili dainos nuotaika, net nervina..

sankaba_
03-11-2009, 01:13 PM
hey.
"guiding light: kazkokia lb pakili dainos nuotaika, net nervina.. " - privertė prunkštelt :LOL:

mirtaisokay
03-11-2009, 06:24 PM
yeahyeahyeah, Uprising žodžiai gėris.
mokykloj visus nervuoju kažką neaiškaus murmėdama po nosim.
o tai juk "you know that their time's coming to an end, we have to unify and watch our flag ascend"
ai, dar man patinka "I belong to you" dalis "i've travelled half the world to say you are my mu... REPONDS A MA TENDRESSE, VERSE MOI, VERSE MOI L'IVRESSE ...use" xD

jimona
09-11-2009, 05:00 PM
hey.
"guiding light: kazkokia lb pakili dainos nuotaika, net nervina.. " - privertė prunkštelt :LOL:

ech, nugi rimtai :D muzika lb iskilminga, tai ir neprisipratinu prie sitos dainos ir nepritampa man jinai bendram Muses kontexte

megameda
18-11-2009, 02:58 PM
ruošias kas nors į koncertą Wembley stadione važiuot?;]

SimpleSoul
29-11-2009, 11:59 AM
aš tai apskritai lb laukiu kol jie pasirodys kažkur netoli Lietuvos, Lenkijoj ar Latvijoj. kažakaip važioti į tolimą užsienio šalį, kaip Anglija nelabai apsimoka... gaila kad jie vis čia neatvažiuoja:( aišku, beviltiska tiketis, kuo toliau tuo jie tampa vis garsesni ir kažin ar pastebės mūsų mažą šalį..

sankaba_
25-12-2009, 10:54 AM
Uoooj, norėjau nusitempt ką nors iki Wembley Stadium, bet pinigų neturėjau. Mama sako: "Vaikeli, gausim pinigų ir varysim. Taip, manim neatsikratysi *pagavus mano klausiamą žvilgsnį*. Aš ir Bellamį pamatyt noriu. Apsiskusiu plaukus, užsikabinsiu grandines, apsitatuiruosiu ir pritapsiu prie jaunimo, stiliovai paklykausiu ir pašokinėsiu koncerte ir.. vienu žodžiu, kai turėsim pinigų." Mano mamai 42 metai :LOL: Jetau, dievinu ją už tai :LOL:

mirtaisokay
01-01-2010, 04:37 PM
ooo taip :D
pamatyt juos gyvai - čia turbūt didžiausia mano svajonė dabar
aš lyg ir dar turiu vilties
iki kokio Wembley tai man be šansų nuvaryt :D
beeeeett....žiūrėsim. :)

Dzeneta
03-01-2010, 03:19 PM
Sveiki....prisijungsiu prie jūsų nes beprotiškai pradėjo patikti MUSE. O dar kai parsisiunčiau koncertą jų H.A.A.R.P. 2007 Wembley stadione tai žiūriu ištisas dienas jį....

mirtaisokay
05-01-2010, 07:23 PM
Sveiki....prisijungsiu prie jūsų nes beprotiškai pradėjo patikti MUSE. O dar kai parsisiunčiau koncertą jų H.A.A.R.P. 2007 Wembley stadione tai žiūriu ištisas dienas jį....

Labas :D
H.A.A.R.P. man vienas geriausių man matytų live DVD. :happy:

Dzeneta
06-01-2010, 01:47 PM
Jo man taip pat :), nesveikai ten pavarė....:dance:

megameda
07-01-2010, 07:21 PM
H.A.A.R.P tai išvis pats geriausias matytas jų koncertas.Ištaško taip belenkaip labai. Pamačius tą koncertą man ir prasidėjo Muse manija. O dabar tai išvis nuo proto nušokau ;D Mano svajonė buvo pamatyt juos ne bet kur o Wembley Stadium. Ir ačiū Dievui rugsėjo mėnesį ši svajonė išsipildys. Nebenustygstu vietoj :]

mirtaisokay
08-01-2010, 03:33 PM
uhh. pavydžiu! :D pasakyk jiems atvykt iki Lietuvos, nes čia šiaip jie laukiami. :erm: -,-

megameda
08-01-2010, 09:09 PM
Jei reiks net prigrasinsiu kad jie tik čia atvažiuotų ir kiti lietuvaičiai sugebėtų juos pamatyt ;DD

mirtaisokay
09-01-2010, 01:32 PM
būtinai!! :awesome:
`cause we want :musesign: in LITHUANIA now!

Dzeneta
09-01-2010, 05:50 PM
Pavydas tai jau tikrai sukilo. Manęs tėvai tikrai neišleistų i Rock koncertą, nebent įvyktų koks stebuklas....

megameda
11-01-2010, 11:36 AM
Aš tai čiuju net nebūčiau paisius mamos neleidimo. Turėjau savo pinigų ir man būtų buvę dzin ar mama leistų ar ne ;DD bet ačiū Dievui mama leido, dar prisipažino, kad jei būtų neleidus tai ją sąžinė užgraužtų. Laaav savo mamą dėl to ;D

mirtaisokay
12-01-2010, 01:05 PM
aš dabar irgi nežinau ar mane išleistų jei Muse į Lietuvą atvažiuotų...
bet jei neleistų....nežinau kas tada dėtųsi. :LOL:

krentu
29-01-2010, 01:06 PM
http://eventful.com/performers/muse-/P0-001-000018489-7/demand

Vargu ar tai kuo padės, bet atsižiūrėjau tiek Muse koncertų video, kad baisi neviltis apniko, norisi nors minimaliai veikt..

mirtaisokay
04-02-2010, 06:44 PM
http://eventful.com/performers/muse-/P0-001-000018489-7/demand

Vargu ar tai kuo padės, bet atsižiūrėjau tiek Muse koncertų video, kad baisi neviltis apniko, norisi nors minimaliai veikt..

šitame reikale mūsų jau 202 :LOL:
kažin ar ką nors tas eventful padeda, bet bandyti turbūt verta.:happy:

krentu
06-02-2010, 01:34 PM
Aš tai nebegaliu, mirštu..:'(

Korni
20-02-2010, 07:52 PM
LIETUVA!!!!!
Dieve, kaip gera rast lietuvių...

Korni
20-02-2010, 07:54 PM
Džene, tu man nesakei, kad čia esi... bet jei Tavęs neišleistų, išsitempčiau. :D
baisiai ir aš noriu, pavydžiu visiem tiem kinam, anglam ir panašiai... :stunned:

krentu
23-02-2010, 08:43 PM
Ir latviam :/..

Korni
25-02-2010, 06:27 PM
mhm... ir jiem... braliukai, atyduokyt mūūm mjuzz... ;DD

Dzeneta
27-02-2010, 05:37 PM
Gal ir atvažiuos į Lietuvą po kokių 5 metų. Vidmantas taip sakė, sako tada busiu pilnametė ir galėsiu nepasiklaususi tėvų varyt :LOL:

mirtaisokay
27-02-2010, 08:17 PM
but we want them now
we want them nowww...
give us their hearts and their souls. :rolleyes:

Korni
01-03-2010, 06:59 PM
Džen, tu Vidmanto neklausyk. :LOL:

Mirtul, jie jau mūsų... ;D

HomoSapiens
03-03-2010, 01:03 PM
http://livefestival.pl/artist_en.html Įdomu,ane?

Korni
03-03-2010, 06:43 PM
:eek:

HomoSapiens
03-03-2010, 08:50 PM
Taip!

Dzeneta
07-03-2010, 03:40 PM
Užsukit kada į www.music.lt ir pabalsuokit už muse, kai kovos su kita kokia grupe. Taip pat čia muse užima 3 vietą iš klausomiausių grupių. ir jų dainų galima online pasiklausyti ir t.t. http://www.music.lt/Muse-grupe-900.html . Kaip gerai, kad sužinojau,kad yra toks dalykas kaip http://musewiki.com/ , čia tai daug idomios informacijos ypač apie Matt'ą...

mirtaisokay
07-03-2010, 07:21 PM
Nu ****, dabar dar ir Lenkijoj apsilankys...... Jau ir Estijoj, ir Latvijoj buvo...
Nekenčiu nekenčiu nekenčiu gyvent Lietuvoj jau vien dėl šito. :facepalm:.

Dzeneta
08-03-2010, 02:12 PM
Reik jam į elektroninį paštą laišką nusiųsti, kad atvarytu į Lietuvą :happy:Qua@aol.com (Čia jo tikras) (http://musewiki.com/Qua@aol.com) :LOL:

Dzeneta
08-03-2010, 02:15 PM
Beto buvo pridėta ką ir kam galima rašyti ::LOL:
* Photos must be of yourself.
* You MUST be "foxy".
* Photos must also be in jpg format, anything else will be too confusing.
* You must be over 18.
* Male photos are also allowed if you have a feminine quality.

Čia tai prajuokino mane ....

krentu
08-03-2010, 02:35 PM
Eiii, su qua@aol.com čia jau seniai buvo, nemanau, kad jis tą paštą vis dar naudoja :P. Nors prisipažinsiu, kai pati radau tai iškart užsiregistravau aol.com ir Matt'ą prisidėjau prie kontaktų xD [bandit], tai va, bet čia tokį vieną vakarą kai buvau šiek tiek išprotėjus.. ehm.

HomoSapiens
08-03-2010, 07:58 PM
* Male photos are also allowed if you have a feminine quality.
O aš dar abejojau jo orientacija.Ajaj XD

HomoSapiens
09-03-2010, 08:15 PM
O tai važiuojate kas nors?

Mili_muse
11-03-2010, 02:10 PM
ei, sveiki:)) dar veina iš lt :)
aš ir draugė keliausim į wembley stadioną,. rugsėjo 11d :)))

krentu
11-03-2010, 02:44 PM
O aš vakar jau kelintą kartą žiūrėjau Hullabaloo, mmmm....

Dzeneta
11-03-2010, 06:04 PM
Hullabaloo extras nerealus dalykas:chuckle:

Mili_muse
12-03-2010, 11:31 AM
atleiskit, jei kvailas klausimas, bandžiau ieškot hullaballo atsisiųst, bet arba aš varna ,arba blondinė, nieko neradau:))))

krentu
12-03-2010, 03:33 PM
Na nežinau, aš per torrent parsisiunčiau ir kokybė labai gera :cool:
Ir dabar suvedžiau google.lt "hullabaloo live in paris download" tai tik torrentus meta :)
Va, išvada, kad reikia torrent :yesey: (jei neturi, ehm...) .

Mili_muse
12-03-2010, 05:50 PM
turiu :)
nu supratau, varna ir blondinė reiškias me :D

neigi
15-03-2010, 01:05 PM
sveiki, cia dar viena totally muse'd :happy: . reik kazka daryt kad muse i lietuva pagaliau atvaziuotu, ane? :ninja: as baigiu isprotet ;D reik uzatakuot zinutem muse.mu KAD MUS PASTEBETU! visi tik raso "muse,please come back again" o as pagalvoju, blemba, jie lietuvoj NE KARTO nebuvo kiek zinau. :mad: bet cia mano dramliuko svajones kad muse i lietuva atvarytu,turbut.. :(

krentu
15-03-2010, 03:09 PM
Jo, mane nervina, kai rašo žmonės "Muse, come back, please, we miss you". Pff, atsiprašau, čia kaikas jau ilgai PIRMO karto laukia :shifty:
Ir jokiais forumų spam'inimais nieko nepasieksim ( lyg jie skaitytų...) :(
Reiktų nebent visiem fanam kartu padaryt kažką TOKIO, kas atkreiptų dėmesį :rolleyes: ;D

megameda
15-03-2010, 09:06 PM
vien dėl to jie nevažiuotų čiuju, kad realiai jiems nebūtų normaliai kur koncertuoti..nėr tokios super geros vietos kad jiem tiktų mano manymu.
o gaila..

krentu
16-03-2010, 03:48 PM
Tai Rammstein'am Siemens Arena tiko, o Muse'am - ne?.....:unsure:

mirtaisokay
16-03-2010, 04:33 PM
bet Muse reik erdvės....daug erdvės... didelės erdvės, kad plėstųsi jų energija xD
Siemens Arena gal ir nemaža, bet kad ir didžiulė tai nėra :erm:
nežinau net :erm:

krentu
16-03-2010, 05:58 PM
Vis vien nemanau, kad erdvėj problema....

Dzeneta
17-03-2010, 01:10 PM
Gal kada užsimanys užsukti į Europos centrą...:rolleyes:

megameda
17-03-2010, 02:50 PM
mano manymu Siemens Arenoj tikrai per maža erdvė..be to Siemense labai jau lievas garsas.
Nežinau, aš tai nematau kur Lietuvoj jie galėtų koncertuot..ir tikrai labai gaila,nes norėtųsi kad ir jie pas mus atvažiuotų.
o dabar va tenka trenktis į kitą šalį kad juos pamatyt.
bet ko tik nepadarysi dėl Muse ;D

krentu
17-03-2010, 05:37 PM
Na, jei jie neatvažiuos į Lietuvą, tai man dar mažiausiai du metus reikės tik svajonėse ir sapnuose juos matyt "gyvai"..:indiff: