PDA

View Full Version : Türkiye Musers Thread

Pages : [1] 2 3 4 5

hiddensoul
25-10-2004, 03:18 PM
bi kaç tan istanbuldan arkadaş gördüm eminim diğer şehirlerden de vardır. biz de birlik olalım bakiim...

her ne kdr onlar bize gelmese de... :'(

roswell
03-02-2005, 12:32 PM
Benden başka galiba hiç türk kimse yok!!..!! :'(

pullis_mushroom
09-03-2005, 10:31 AM
avusturyadan bir merhaba size .... :happy:

chmod
20-06-2005, 05:13 PM
Almanyadan da selam diyelim...
dogruyu söylemek gerekirse, bende coktandir ugramiyordum... :fro:
eee?

chmod
20-06-2005, 05:16 PM
bashka bir türkce muse-thread´i var, ama orasinin da havasi yok...

ist_muse
26-07-2005, 04:40 PM
arkadaşlar çok mu azız yoksa insanlar burayı mı takmıyo bence muse hayranları olarak birleşme zamanımız geldi bişiler yapalım ben burayı yeni buldum ve çok sevindim :) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

pullis_mushroom
26-07-2005, 05:29 PM
ben sizle türkce konusmak isterdim ama benim türkcen hic güzel degil...
onun icin burda hic bir sey yazmiyorum

chmod
26-07-2005, 05:55 PM
hey..ben almanyadan geliyorum...sanki benimki cok iyi... :confused:
sen yine de yaz...

pullis_mushroom
26-07-2005, 11:49 PM
fine fine..
almanyada oturuyorsun ve türk bide muse diniyorsun..
senin orda cok *marginal türk var mi ki?

musetr
28-07-2005, 03:00 AM
bunların hepsinin amına koyayım
her zaman heryerde türkiye !!

ist_muse
30-07-2005, 11:19 AM
muse türkiye diye bi website açmayı düşünüyorum bence ii olur ancak siteyi meşhur etmek pek kolay olmayabilir yinede denemekte yarar var sizin bildiğiniz veya kurduğunuz muse sitesi var mı? tabi türkçe :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

chmod
05-08-2005, 07:40 PM
..marginal...yani ghettolarda yasayan ve hic "weiterentwickeln" yapmayan türkler?
Biraz...ama yasanabilir..ama bunun Muse ile alakasi ne olabilir? :rolleyes:
ya senin orada?

Hey Musetr...lütfen agzimizi bozmayalim..yani...

pullis_mushroom
07-08-2005, 10:35 PM
burda bana böyle söylediler.. marginal = alternative

vienna marginal gencler muse dinliyorlar :)

chmod
08-08-2005, 03:23 PM
ahh...simdi anladim..bazen aklim hemen tank etmiyor..evet alternative var, ama cok degil..daha cok türkler bildigin gibi R&B ve Arabeski tercih ediyorlar..
Benim arkadaslardan bir tanesi mesela electronic music den hoshlaniyor ve shimdi bir label de calishiyor adi sweet`n`low...ama halt eher alternative...

other_tr
03-10-2005, 01:58 PM
heeeeeeeey kardeşlerim :LOL: ne güzel sizleri görmek. :fro:

ist_muse
29-11-2005, 01:42 PM
harbiden güzel bizi görmek ama pek bi etkimiz yok burda :unsure:

other_tr
08-12-2005, 08:58 AM
ya gerçekten gereken ilgi yok. hiç mi kimse muse sevmiyo. yani ne bilim. bi harket yok:$

Jimmy Kane
18-12-2005, 01:20 AM
Merhaba kardeşler! :) Glad to see Muse are known in Turkey too! :happy:

other_tr
21-12-2005, 10:37 AM
my excuses for interrupting your discussion with my english remark,
but could anyone of you translate/explain the meanings of following words from your language:

yok

than the one that would look in English like bashka , which i suspect to equal to the one with s with kinda tail = sh (excuse me for my clumsy description)

and then another one which is spelled in English
amajak
or something like that

thanx

off scoffer you are right. sorry to talk turkhish. yok means sometimes no ,sometimes we don't have ,or there isn't.
you said bashka it's a wrong word; spelling wrong in fact that's başka and it means an other or other.
and lastly amajak ı dont't know any word like this in turkhish maybe it can be a spelling wrong too. :)
thanks

musetr.com
02-02-2006, 01:08 AM
selam ben izmirden

ve size iyi bi haberim war artık bizimde muse sitemiz war türkiye fan sitesi www.musetr.com düşündm yaptım muse sewerler toplansın başta ben olmak üzere

seyduna
02-02-2006, 01:36 AM
chicago'dan selamlar genclik...

yeni album burada 4 gozle beklenior efenm

/// en son absolution ciktiginda, genctik / guzeldik / mutluyduk / temizdik /// artikin yeni album gurbet ellerde, amma yine nice muabbetlere $arho$luklara meze... //// hoooppaaaaa

ayh siki $acmaladm ayak ustu

:P

musetr.com
02-02-2006, 12:00 PM
muse un türkiye için yapılmış olan fan sitesi www.musetr.com

musetr.com
02-02-2006, 03:10 PM
yokmu hiç türk???

teamspirit
07-02-2006, 03:01 PM
mrhaba arkadaşlar ben de istanbuldanım..sitede ayrıca bi turkiye başlığı olduğunu bilmiyodum...herkesle tanıştığıma memnun oldum..

gica
12-02-2006, 03:44 PM
www.museturkiye.com açıldı!!

çok eksik olduğunu biliyorum amadaha açalı 3 gün oldu. zamanla düzelicek.
multimedya başlığında videolar var

Bloody Excited
17-02-2006, 05:44 PM
I'll probably will go to Istanbul to see MUSE, i'll have to meet with you, guys. send your pics

champagnesupernova
21-02-2006, 08:25 AM
hello from sunny Istanbul!

bu aktivasyon islemi amma uzun suruyormus bu arada :P

other_tr
03-03-2006, 10:47 AM
sana da hello :) zor işlerdir bunlar. :D

Bochn
03-03-2006, 05:39 PM
gruba bir kişi daha meraba herkese burayı eni gördüm yapardon nese sayımıs git gide artıyor

chmod
06-03-2006, 05:13 PM
Eeee...daha neler?

Sizcede Muse' un bazi sharkilari Türk sharkilarini andirmiyor mu? Mesala Stockhol Syndromun gitar introsu fena bir türk sharkisina benziyor...hangi sharki hatirlayamiyorum...

nuclei
08-03-2006, 12:43 PM
Sesim geliyo mu?

Bloody Excited
11-03-2006, 08:07 PM
Could anyone speak english?
SEnd your PICCCS!

Lucky
27-03-2006, 02:21 PM
Herkese Istanbuldan selamlar:) sonunda Turkiye ili ilgili bir thread buldum:) Turkiyede muse hayranlarını görmek ne mutlu! ayrıca türk fan sitelerin açılmasına çok sevindim:)

musetr.com
07-05-2006, 09:14 PM
türkiye için muse fan sitemiz
www.musetr.com

sonunda adam gibi bi muse sitemizde oldu

musetr.com
09-05-2006, 06:01 PM
muse türkiye diye bi website açmayı düşünüyorum bence ii olur ancak siteyi meşhur etmek pek kolay olmayabilir yinede denemekte yarar var sizin bildiğiniz veya kurduğunuz muse sitesi var mı? tabi türkçe :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:

war olmazmı

www.musetr.com

truth_devil_666
09-05-2006, 07:27 PM
slm ben zonguldak tan semih herkese selam sonuna kadar muse...

deniz
10-05-2006, 10:36 AM
slm arkadaşlar bn istanbul ' dan deniz ... bnm üye oldugum türk muse fanlarnın bulundugu bi site war www.musevenue.com .. isterseniz sizde üye olun gerçekten süper hem dier türk muse fanlarıyla tanışmıss oluruzz ;)

bu arada yeni single dinneyen warmı ?? bnce beklenmedik we hayal kırıcı bi şarkıydı muse dan beklenmicek bişey :stunned: sizinde görüşleini merak ediormm ......

SqUiDwArDtEnTaCleS
13-05-2006, 08:13 AM
slmm=) bnde geldim :p musevenue buraya üyeyüm ama dünden beri acılmıyo neden ki?:rolleyes:

single dinledim ve ben de senin gibi hayal kırıklıgına uğradım..:(
yeni albumlerinde farkli, alisilmadik birbirinden farkli jazz, groove tinilari duyacakmisiz; prince, black sabbath, queen diyorlar."cok merak ediyorumnasıl bişe olcak diye =)

Bloody Excited
14-05-2006, 12:31 AM
anyone knows, are they planning to come to you?

Lucky
18-05-2006, 07:37 PM
No news as yet as when they will come... No nekotoriye isto4niki(dostoverniye) govorat 4to v oktyabre mojet bit oni nakonets-to suda priyedut ;) So just waiting...

Lucky
18-05-2006, 07:41 PM
Arkadaşlar Starlight'ı nasıl buldunuz? KOC?

Bloody Excited
19-05-2006, 08:42 PM
thanks, OHERET! IA priedu! zhdi

Lucky
20-05-2006, 12:38 PM
thanks, OHERET! IA priedu! zhdi

OK:) it will be great gig... jdu, jdu, jdu i budu jdat ix....:)

SqUiDwArDtEnTaCleS
31-05-2006, 08:46 AM
rock'n cokea gelcekler diye söylentiler var ..acaba dogru mu?:rolleyes:

Lucky
10-06-2006, 12:07 PM
rock'n coke geliyorlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:))))))))))))))) 2 eylül:)))))))))))))))))))) www.microcuts.net ve Tom Kirk sağolun bizi sevindirdi:)))))))))))

Lucky
14-06-2006, 11:20 AM
arkadaşlar tebrikler resmi olarak açıklanmış:) 02 Eylülde rock'N Coke'A geliyorlar:)))) www.muse.mu, tour dates...

SqUiDwArDtEnTaCleS
15-06-2006, 10:44 AM
ehehe cok mutluyum ve heycanlıyım..biran önce gelsin su 2 eylül de hasret sona esin ekkikiki..:p

other_tr
16-06-2006, 10:28 AM
ehhuee valla yaa aksilik olmadan gelsinleeer gideliiim hee ben ozzgee siz de heryerdeiniz kardeşim(musetr den ) :D

Kazuya vs Ummagumma
17-06-2006, 12:11 PM
http://board.muse.mu/showthread.php?t=32030

:)

Black Mamba
17-06-2006, 12:20 PM
http://board.muse.mu/showthread.php?t=32030

:)
Lolz.

SqUiDwArDtEnTaCleS
23-06-2006, 09:27 AM
:D

http://img101.imageshack.us/img101/2192/rockncoke20061dm7rt.jpg

Bloody Excited
23-06-2006, 11:05 AM
TELL ME!!!!!!! :eek:
WHEN ARE PLACEBO AND MUSE PLAYING? ON THE SAME DAY? WHAT DATE?!!!!!!!

Lucky
23-06-2006, 11:43 AM
Hehehehehe..... Muse ve Placebo!!! tam istediğim karışık:) bu eylül rock'n coke patlama yapacak:D (ama dolaşan söyletilerden daha az tanınmış grup göreceğiz...Him örneğin rolling stones dergisine göre kesinleşmiş gruptu...)

Lucky
23-06-2006, 11:45 AM
TELL ME!!!!!!! :eek:
WHEN ARE PLACEBO AND MUSE PLAYING? ON THE SAME DAY? WHAT DATE?!!!!!!!

It's not known yet... they are not playing on the same date, it is just a list of bands... another bands will be announced soon.

chmod
27-06-2006, 03:36 PM
bu sene maalesef hurricane festivalinde göremedik....yagmur nedeninden...ama türkiyedede göremiyecegim....shit..

gica
28-06-2006, 01:02 AM
rockncoke biletimi almış olsamda, dua ediyorum muse gelmesin, gelemesin diye. istemiyorm birsürü ville valo fani ufak gotik kızın muse u benle beraber seyretmesini. hani HIM gelmiycek, en azından şimdilik öyle gözüküyo, ama yinede birsürü 14-15yaşında emo/gotik kız olcak aptal. biliyorum gelmemelerini istemek bencillik, ama istemiyorum işte:D

geliceklerse, kışa doğru gelsinler, festivalsiz, kendi başlarına. 18yaş sınır olsun, biletler 200ytl+ bişey olsun. ve pazar akşamı olsun. böylece az kişiyle izleriz :D

bu arada bende, 16 yaşındayım eauhea.

http://www.museturkiye.com (video ve audio dosyaları koyduk. ve fotoğraf bölümü açıldı. üye olarak istediğiniz herşeyi download edebiliyorsunuz...)

poh poh perisi
28-06-2006, 10:02 PM
ya arkadaşlar muse un playlistleri hakkında bilgisi olan varmı?
yani en sevdiim grup gelio ama en sevdiim şarkıyı yani unintended ı sölemezlerse kahrolurum yaf.. :(
hane son konserlerinde felan sölemişler mi sölerler mi :rolleyes:
karton felan mı hazırlasam :)

chmod
30-06-2006, 02:53 PM
yani en sevdiim grup gelio ama en sevdiim şarkıyı yani unintended ı sölemezlerse kahrolurum yaf.. :(

Bilemiyorum, ama zannedersem yeni albumlerini tanitmak istediklerinden dolayi Black Holes ve Reveleations den cogunluk calarlar ve zannedersem Absolution dan parcalar olabilir...
Almanyadaki festivalde eskilerden sadece OOS albümünden Citizen Erased i(benim en sevdigim parca) calmishlardi...shansin yok....

Ne oluyoruz? Biletler 200+YTl olsun? yani Muse shimdi sadece zengin aile cocuklari mi dinleyebilecek? Cok elitersin...

gica
30-06-2006, 06:42 PM
zengin aile çocukları demek istemedim. muse u gerçekten seven adam bulur zaten 200ytl yi. ne bilim param olmasa, satarım gitarımı, telefonumu, mp3 çalarımı, bi şekilde giderim. yani az kişi izlemek için. yoksa birsürü küçük emo kız olcak, saçma sapan insanlar.. zaten mainstream e kayıyolar yavaş yavaş (muse), türkiyede daha çok fan edinsinler istemiyorum.

ayrıca playlist değil, setlist deniyor =) ve showbizden hiçbir şarkı çalınmıycak %90ihtimal. yani muscle museum ve sunburn bile çalınmıyo kaç konserdir, unintended en son yıllar önce çalındı. hiç bekleme yani unintended diye, kusura bakma =)

teamspirit
01-07-2006, 05:19 PM
ya merak ediyorum da placebo ve muse aynı gece çıkmaz herhalde dimi:rolleyes: yani birisi cumartesi biri pazar mı olur?bir de bence şarkıları yine çok güzel ben hiç ayırt edemiyorum , hepsi harika!!:) ilk başta çok farklı gelmişti onlara pek yakıştıramamıştım ama şimdi alıştım s.b. hole ada....

nagish1906
02-07-2006, 11:31 PM
slm ben de adanadan nagihan.:D
ya bişe sorcam... muse nin imzali posterini nerden isteyebilirim boyle bir mail adresi fln var midir?hic istemeyi deneyen var mi acaba??;)

chmod
04-07-2006, 12:41 PM
zengin aile çocukları demek istemedim. muse u gerçekten seven adam bulur zaten 200ytl yi. ne bilim param olmasa, satarım gitarımı, telefonumu, mp3 çalarımı, bi şekilde giderim. yani az kişi izlemek için. yoksa birsürü küçük emo kız olcak, saçma sapan insanlar.. zaten mainstream e kayıyolar yavaş yavaş (muse), türkiyede daha çok fan edinsinler istemiyorum.

Biraz seni anliyorum...zaten Absolution de biraz mainstreame kaymishlardi...insan nedense fazla fan olamasini istemiyor...? yine de mainstream denilemez, hala arkadashlarimdan cogu tanimiyor...yada begenmiyor...;)
Ama eger zaten kücük bir club da calarlarsa, fazla kishinin geleme ihtimali yok veyahut gizli bir gig...

Evet setlist...

Yeni albümden hangi sharkilari begeniyorsunuz...?

chmod
04-07-2006, 12:42 PM
iiiiihhhhh Emo kizlar....onlar gidipte amerikan guruplarini dinlesinler...

musetr.com
24-07-2006, 05:32 PM
ehehe cok mutluyum ve heycanlıyım..biran önce gelsin su 2 eylül de hasret sona esin ekkikiki..:p

abi bu kız heryerde :D

nese muse sevenler dinleyelern fanıyım diyenler muse türkiye fan sitesine (www.musetr.com)gelin yahu
www.musetr.com

musetr
25-07-2006, 06:38 AM

ayrıca playlist değil, setlist deniyor =) ve showbizden hiçbir şarkı çalınmıycak %90ihtimal. yani muscle museum ve sunburn bile çalınmıyo kaç konserdir, unintended en son yıllar önce çalındı. hiç bekleme yani unintended diye, kusura bakma =)

çok güzel konuşmuşsun kardeşim
ortalık bebe kaynayacak neyse artık napalım

onu bırakında muse la aynı sahneyi paylaşacak çapulculara burdan duyrulur duman muman destursuz çıkmayın çarpılırsınız yemin ediyorum inme iner bi tarafınıza .

ayrıca musetrcom sizin forumdada yerli rock ta duman muman öyle şeyler var o yüzden girmem muse un şanını zedelemeye gerek yok aynı forumda olması bile hata

musetr
25-07-2006, 06:44 AM

çüş uninted mış yok showbiz de bari
oh gör mtv de muse u gel buraya unintended iste
beynin gelişmemiş tabi 1999 da kalmışın ama senin de hatan yok yavrucuğum dinledin tabi şebnem ferahı kargoyu tabi geri kalırsın bak alem neler yapıyor öğren

hadi sizin işiniz yok burda gidin başka yere

biz senelerimizi verdik be Black holestan çalacaklar

BLACK HOLES AND REVELATIONS !!!!!

(a)muse
27-07-2006, 05:11 PM
evet yani ne unintended ı yapmayın allahaşkına adamlar en son 2001 de paris konserlerinde çaldılar unintended ı ..biraz bilgi lütfen..showbizi de sadece fransadaki seyirciler için çalıyorlar ki onlara karşı özel bi ilgileri var...

konser olayına gelince işin açıkçası muse ı plug in baby veya hsyteridan ibaret bilen teenage kitlenin anlamsız çığlıkları arasında izlememek için ön sıra bileti aldım adamakıllı muse i dinlemek istiyorum gereksiz gürültü ve pogo yapmalar arasında olmak istemiyorum olay para meseleside değil seviyorsan gerçekten gönülden o parayı verirsin bu arada setlist te muhtemelen şu şarkılardan oluşacak bis falan da beklemeyin max 15 şarkı çalarlar

oos:newborn,bliss belki plug in keşke citizen erased:)
absolution:TİRO,hysteria
BH&R:take a bow,starlight,map of problematique;) assassin,soldier's poem,SMBH,invincible,KOC

musetr
27-07-2006, 10:29 PM
evet yani ne unintended ı yapmayın allahaşkına adamlar en son 2001 de paris konserlerinde çaldılar unintended ı ..biraz bilgi lütfen..showbizi de sadece fransadaki seyirciler için çalıyorlar ki onlara karşı özel bi ilgileri var...

konser olayına gelince işin açıkçası muse ı plug in baby veya hsyteridan ibaret bilen teenage kitlenin anlamsız çığlıkları arasında izlememek için ön sıra bileti aldım adamakıllı muse i dinlemek istiyorum gereksiz gürültü ve pogo yapmalar arasında olmak istemiyorum olay para meseleside değil seviyorsan gerçekten gönülden o parayı verirsin bu arada setlist te muhtemelen şu şarkılardan oluşacak bis falan da beklemeyin max 15 şarkı çalarlar

oos:newborn,bliss belki plug in keşke citizen erased:)
absolution:TİRO,hysteria
BH&R:take a bow,starlight,map of problematique;) assassin,soldier's poem,SMBH,invincible,KOC

hakkaten ha işte tek konser olsaydı böyle saçmalıklar olmazdı biletler de oldumuydu 80 kağat muse çular toplanırdı

benim olası setlist tahminim :

Kesin:
plug in baby , tiro , hysteria , smbh , koc , starlight , stockholm
belki:
black holestan : city of delusion , asassin , invincible , soldiers poem , take a bow , map of prob başka kalmadı zaten :)
showbizden bir tek : sunburn diyorum
originden: new born olabilir , bliss , citizen ,
absolution dan da: butterflies and hurricanes , sing for ansolution , tsp

Bloody Excited
27-07-2006, 11:29 PM
Hey Hey Hey! Anyone for Rock'n'Coke?
will there be tickets left at the entrance?
Im going (its the 43433225468th time im telling here)

chmod
28-07-2006, 10:21 AM
nice for u...bloody i can`t attend...but hopefully i am going to see them in Germany...:)

Bloody Excited
28-07-2006, 11:53 AM
nice for u...bloody i can`t attend...but hopefully i am going to see them in Germany...:)
aw poor u, yeah, ive already been to germany to see placebo. you see im travelling to see a band!!! :stunned:
but i really hope they'll come to my country asap :happy:

(a)muse
28-07-2006, 02:24 PM
:) everyone's waiting for rock n coke especially for MUSE...yes they will sell tickets at the entrance..but it will be more expensive

Bloody Excited
29-07-2006, 02:34 PM
:) everyone's waiting for rock n coke especially for MUSE...yes they will sell tickets at the entrance..but it will be more expensive
thank you, the only person who was so cool to answer this question (which was asked for the 50th time lol) :p

(a)muse
29-07-2006, 07:43 PM
muse dan şaşırtıcı bir şarkı...en son amerika turnesindeki konserlerin de 6.şarkı olarak forced in i çaldılar...walla bi güzellik te bizim ülkemize yaparlarmı acaba...mesela bi recess,fury,ya da shrinking universe...işin açıkçası TSP bile çalarlarsa sağlam olur:) pek sanmıyorum ama olsun:p

ist_muse
30-07-2006, 01:32 PM
epeydir girmemiştim buraya musetr nbr??? geçen sene bu aralar nası kavga etmiştik ingiliz çocuklarla forumda di mi ehi ehi neyse bak o kadar dalga geçtiler ama sonuçta bizim dediğimiz oldu muse geliyo Türkiye'ye hem de 3. kez

benim setlist'im şöyle

origin of symetry: hyper music (bunu mutlaka istiyorum), space dementia, new born, bliss,

absolution :time is running out, stockholm sendrome, hysteria, butterflies and hurricanes

hullabaloo : nature_1, recess,yes please

black holes and revelations : e bi supermassive black hole, exo politics, take a bow, knights of cydonia

ist_muse
30-07-2006, 01:34 PM
bu arada burası muse fan siteleri reklam alanı gibi olmuş :LOL:

ben de musetr deydim ama hack ettiler forumu

musetr
31-07-2006, 05:27 PM
valla baba bu gevurlar kıt zekalı be :)

bu arada benim nickimden çalıntı musetr com a dava açmaya hazırlanıyorum

Bloody Excited
31-07-2006, 10:24 PM
why dont ppl speak english :erm: ?

(a)muse
01-08-2006, 01:47 PM
aç walla dava zaten sevmiyorum o siteyi çoluk çocuğu toplamışlar takılıyorlar kendi aralarında ne son bilgi ne de güncelleme var öle forumlarda aptal teenage muhabbetleri

musetr
01-08-2006, 11:05 PM
why dont ppl speak english :erm: ?

yeah tickets cost = 100 Turkish liras on the door on 2nd September
we can go together ;)

beyler ruslar var saldırın

amuse bırak o çapulcuları muse da ayağa düştü zaten

Arkhe
02-08-2006, 12:22 PM
yau arkadaşlar bırakın siz 100ü ben sahne önü 50yi de vercem wala.. böle fırsat çok çıkmıor karşımıza

(a)muse
02-08-2006, 05:58 PM
bilet 130 a mal oldu kombine+sahne önü olsun 330 da olsun verecektim muse geliyor ne de olsa amaç muse eşliğinde salak salak itişip kakışmak değil..krallar gibi en önce muse la bütünleşip konser izlemek..eee bunun karşılığda 100 küsür milyonsa eywallah zaten

ist_muse
04-08-2006, 08:34 PM
bende musetr.com a girinceye kadar muse'un bu kadar çoluk çocuk eline düştüğünü bilmiyodum valla

bu arada bence de dava aç :)

musetr.com
08-08-2006, 11:36 AM
valla baba bu gevurlar kıt zekalı be :)

bu arada benim nickimden çalıntı musetr com a dava açmaya hazırlanıyorum
aç bakalım forumda nickimi çalmış :D

grupadıtr.com bu sabit bişidir senden özenmedik yani merak etme

musetr.com
08-08-2006, 11:37 AM
aç walla dava zaten sevmiyorum o siteyi çoluk çocuğu toplamışlar takılıyorlar kendi aralarında ne son bilgi ne de güncelleme var öle forumlarda aptal teenage muhabbetleri

forumdaki habeelr her zmana günceldir ve her klip çıktığının günün ertesi sabahı sitede yayınlanmaktadırç

ayrıca teenage olayında bizim elimizde değil tamam supermassive blackhole şarkısı yüzünden ki foruma girersiniz musetr de onlarla nasıl dalga geçtiğimiz görürüsnüz

musetr.com
08-08-2006, 11:40 AM
bu arada burası muse fan siteleri reklam alanı gibi olmuş :LOL:

ben de musetr deydim ama hack ettiler forumu

ayrıca bu hack olayıda yalnızca 3saat sürmüştür

musetr.com
08-08-2006, 11:49 AM
anlayamıyorum gerçekten
haberlerin güncellenmi denmesini anlamadım zaten ki mayıs ın başında rockncoke muse un geleğcie ilk defa biz söyeldik ardında gica resmileştirdi
öyleki multimedya arşivimiz muse.mu da bile yok (microcust multimedya efendimiz olur)
hacklenmedik yönlendirme kodu atıldı oda 2 3saat sürdü ardından düzeltim
teenage işine gelince siteye sen üye ol sen olma diyemem sanırım insanlara

dava işine gelince bnm asıl nick im madridista dava etcem real madrid i tribünlerinde ve fan clublarında kullanıolar
inanın uzun zamandır böle saçma bişi duymamştım ii oldu güldük arkaşdaşlarla

deftones
08-08-2006, 06:00 PM
benn geldimmm =)

musetr.com
09-08-2006, 08:39 AM
pek bi ilgilenen çıkmadı sanırım o yüzdn burdada karşılama yapım

hoşgeldin deftones

gica
10-08-2006, 03:17 PM
ya enes, sürekli reklam yapıyosun. ekşi olayında zaten kafam attı biraz. benim arkadaşlarda musevenue yü yazdıları şimdi sözlüğe. dahada sinirlendim. ayrıyetten stüdyo kaydı şarkıları koyuyosun siteye. hani biri şikayet etse başın derde gircek, zilyon kere dedim

gica
10-08-2006, 03:17 PM
alın size reklam.

2 eylül gecesi muse la yüz yüze raportaj yapıcak fan sitesi;

www.museturkiye.com

ahanda cevap verin bakalım.

musetr.com
10-08-2006, 04:37 PM
cevap hazır bunu duyunca hemen rcn yetkileir aradım ve kayıtalrı icnelettim hiç bir resmi kayıtda yazmıyo mümkünde değil hiç bi grup izni açıklanmadı ve telefondaki kadında güldü

o gülüşü duymadı isterdim :D

musetr.com
10-08-2006, 04:38 PM
ya enes, sürekli reklam yapıyosun. ekşi olayında zaten kafam attı biraz. benim arkadaşlarda musevenue yü yazdıları şimdi sözlüğe. dahada sinirlendim. ayrıyetten stüdyo kaydı şarkıları koyuyosun siteye. hani biri şikayet etse başın derde gircek, zilyon kere dedim

ekşi olayında nie sinirleniosun?

Bloody Excited
10-08-2006, 04:39 PM
Hey tell me guys! Will they checj passports at the festival? what are the names on the ticket for? i mean my name, what is it for?

onur13
11-08-2006, 03:25 AM
hoooop selam millet :D musetr olarak burdayız sanırım :D rock'N coke da görüşürüz!!!

antistar
13-08-2006, 12:58 AM
Hey tell me guys! Will they checj passports at the festival? what are the names on the ticket for? i mean my name, what is it for?
I don't think they will check passports. (except comin' in our country .)) )
I haven'T bought any ticket yet but I consider they are writing ur names on it. so you have to have an identify card(like your identification on which your have your name) when you are passing through the concert arena.
hope you see in Turkey.

antistar
13-08-2006, 01:17 AM
öncelikle şu muse fan sitesi olayı için bir açıklama yapmak gerekiyor;
musevenue ile musetr nin rekabet içinde olduğu gerek içerik gerekse ekşideki muse başlığından belli. bir yazarın oraya "musetr en sağlam fan sitesi" yazması. ardından da bir iğer arkadaşın sanki sidik yarıştırma amaçlı olarak "bahsetmeden geçemeyeceğim" gibi başlayan bir entrysi. oldukça komik durmuş. neyse musevenue ya allahtan sabır dileyelim. 2 yıldır yayındalar. içerikleri çok sağlam ama 4 aydır açık olan bir site onlar çok rahat kafa tutabiliyor.
neyse bir de şu çoluk çocuk durumu aklıma takıldı. bakınız bu siteye girerken +18 gelicek diye birşey yok. her gelen üye olabiliyor. daha bugün gelen biri affedersiniz ama (salak) kalkıp rock n coke a kimler geliyor diye sordu. muse geliyorsa geleyim dedi. bir başkası kalkıp da "radioehad ne demek" diye sordu. bunlar oluyor ama bunların sorumlusu ne siz ne biz ne de muse. MTV kültürü ile yetişip, dumanın solistine vericek kadar hasta olup , sırf şekil dursun diye ellerinde sigara tutan adamlardan daha ne bekleyebilirsiniz. özentilik kültürü ile harmanlanıp kavrulmş bu insanlardan... sitelerdeki bu yağmanın en üst düzeyini rock n coke da görüceksiniz. niye mi? sırf 3 kuruş daha fazla kazanıp da en süper müzik zevkimizin içine etmek için +14 yaş sınırı koydukları için. evet ben 4 sene önce 15 yaşındayken muse konserine gidemedim. neden mi? +18 di...

işte ben bu lanet düzene kızıyorum..

şimdi enes in ne yapmasını istersiniz musetr forumlarında çoluk çocuk geziyor diye. ben her gelene ayar vermekten bıktım. enes tüm özentileri banlamaktan bıktı. ama onlar gelmekten bıkmıyor. engelleyemiyoruz. belki muse konsere gelmeseydi bu kadarı da olmayacaktı.
işte bu yüzden muse un rock n coke a gelmesine 4 ay kala bu site açıldığı için bu kadar hit aldı ve doldu taştı. yoksa eminim ki (enes sakın alınma) musevenue nin forumlarındaki kalite daha yüksektir. 2 sene boyunca luşturulmuş bir altyapı . bir radyokafa bir renksiz ile yarışamaz ama elbetteksağlamdır kanımcA..

ve ben bunları yazarken görüyorum ki musevenue hacklenmiş durumda.

hepinize iyi günler kalın sağlıcakla.

musetr den thom yorke.

musetr
13-08-2006, 07:12 PM
beyler bırakın bu işleri iki site açıp röportaj yapacaz diye gaza da gelmeyin

antistar kardeş çok doğru söylemişsin ama burayı bırakın allah aşkına

bak o kadar forum açmışsınız kendinize orda yazın
burda şanlı muse un resmi sitesinde olduğumuza göre
boş boş yok muse bilmemne . com bilmemne diye sayıklamayalım
sizin forum bizi bağlamaz ben duman yazısını görünce direk çıktım bi başkası girsin bana ne

neyse gelelim konumuza

O BÜYÜK ŞAN 2 Eylülde BURDA HEYECAN DORUKTA DUYGULARI ALALIM ? ;)

musetr
13-08-2006, 07:14 PM
hoooop selam millet :D musetr olarak burdayız sanırım :D rock'N
coke da görüşürüz!!!

siktir bebe
git duman dinle kargo dinle

MUSE burda !!

musetr
13-08-2006, 07:19 PM
ayrıca teenage olayında bizim elimizde değil tamam supermassive blackhole şarkısı yüzünden ki foruma girersiniz musetr de onlarla nasıl dalga geçtiğimiz görürüsnüz

yok ya sen hayatında supermassive gibi şarkı mı gördün
lafa bak ya

antistar
13-08-2006, 08:51 PM
yok ya sen hayatında supermassive gibi şarkı mı gördün
lafa bak ya

evet var öle bi şarkı. araştır istersen;

britney spears - do somethin'

antistar
13-08-2006, 08:52 PM
beyler bırakın bu işleri iki site açıp röportaj yapacaz diye gaza da gelmeyin

antistar kardeş çok doğru söylemişsin ama burayı bırakın allah aşkına

bak o kadar forum açmışsınız kendinize orda yazın
burda şanlı muse un resmi sitesinde olduğumuza göre
boş boş yok muse bilmemne . com bilmemne diye sayıklamayalım
sizin forum bizi bağlamaz ben duman yazısını görünce direk çıktım bi başkası girsin bana ne

neyse gelelim konumuza

O BÜYÜK ŞAN 2 Eylülde BURDA HEYECAN DORUKTA DUYGULARI ALALIM ? ;)
olay bırakma ya da burayı kirletme muhabbeti diil. sadece açıklamamızı biz yaptık. olay o noktada bitmiştir. kalkıp da uzatmana, peşkeş çekmene gerek yok.
muse .bilmem ne die sayıklayan da yok. sen takıl burda. sana gel dien de olmadı zaten .)

2 eylül için heyecan dorukta. tabi tabi.. bebelerlerle bir muse konseri. oh ne ala.
+14 ün mk!

musetr.com
14-08-2006, 11:53 AM
musetr arkadaşım

şu anda muse öle bir konumdaki aktüel dergisi bile posterini veriyo ne yazıkki piyasa oldu bu albümüyle. ben bir muse hayranıyım ama benim hayranlığım son albümü kapsamıyor özellikle o supermassive i hiç kapsamıyor. ayrıca bizim neler dinlediğimizi nerden biliyorsun.

ayrıca onur13 ede küfür etmişin o 13 yaşında değil nick i öle sadece

ki sana bizim siteye gel diye yalvarmıyoruz

musetr daki in tabanını oluşturan üyelerin neleri dinleğine bakarsan (radiohead, placebo, tool, ) u görürsün
tabikide özenti dinleyen olucak dediğim gibi muse ne yazıkki piyasa oldu çok doğal

bi sonraki albümü bekliyorum umarım son albümün imajını siler

ki bizim forum seni bağlamazsa en başta hakkımızda yorum yapamazsn demekki bağlıoki yorum yazıosun

son sorum sen neler dinliyosun??

ist_muse
14-08-2006, 02:06 PM
adam gibi muse dinliyo yeterlidir bence

musetr
14-08-2006, 03:20 PM
muse tr kardeş sen sol albümü mü beğenmiyosun allah aşkına
o zaman sen daha muse u anlamıyorsun bile

şu an black holes and revelations herkese ışık tutacak bir albüm
bunu en az 2 sene sonra göreceksin aynı önceki albümlerinin rock piyasasında devrim oldukları gibi

şu an o albümü yapabilecek kapasitede ne gurup var ne de rockçı yok popçu bilmemne

ama anlamaman doğal hele türkiyede çok doğal

antistar
15-08-2006, 03:55 AM
muse tr kardeş sen sol albümü mü beğenmiyosun allah aşkına
o zaman sen daha muse u anlamıyorsun bile

şu an black holes and revelations herkese ışık tutacak bir albüm
bunu en az 2 sene sonra göreceksin aynı önceki albümlerinin rock piyasasında devrim oldukları gibi

ilaç gibisin .)) hiç bu kadar gülmemiştim .)) yeni başlayanlardansın sanırsam muse dinlemeye. adam gibi dinleyen kime sorarsan sor muse un son albümünün diğer albümlerle bile yarışamayacağını söyler sana.

kalkıp da satış rakamlarını gösterme bi de sonra;
muse eski albümlerinin kaymağını yiyecek bu albümde o kadar.

adamlar kendileri bile dio "yeni bişey denedik" diye. kalkıp da; bundan önce 3 tane albümü olan, artı canavar gibi b-sides ları, live performance ları ve elbetteki hullabaloo su olan bir grubun yaptığı son albümü (ki bu albümün diğer albümelErle alakası bile yok) beğenmiyor diye bir adamı muse dan anlamamak ile suçlamanın sadece tek bir açıklaması olabilir;
cehalet.

musetr.com
15-08-2006, 07:28 AM
şunu diyebilirim black holes and revelations daki tek bir şarkı bile önceki albümlerdeki bir şarkı ile boy ölçüşemez.

Map Of The Problematique
Invincible
Assassin
Exo Politics
Knights Of Cydonia

en iiler bunlar bence yeni albümden

musetr.com
15-08-2006, 07:29 AM
adam gibi muse dinliyo yeterlidir bence
oda güzelmiş sadece muse dinliosa bişi diemem ama cidden bişi diemem

musetr
15-08-2006, 12:44 PM
şunlara bak ya türk işte ne bekliyosun
musetr.com u da kapat gitsin

black holes gibi albüm mü var dünyada be
gelmiş geçmiş en iyi albüm müziğin zirvesi
siz daha neyi konuşuyosunuz
showbizi orgini siker atar 50 kere

ama sizde de suç siz daha geriye bakmaya devam edin
alem neler yapıyo neler

musetr
15-08-2006, 12:47 PM
(ki bu albümün diğer albümelErle alakası bile yok) beğenmiyor diye bir adamı muse dan anlamamak ile suçlamanın sadece tek bir açıklaması olabilir;
cehalet.

haha siktir salak cehalet dedi ya ulan senden ala cahil mi olur
senin daha o albümü anlaman için 5 seneye ihtiyacın var kafadan

hala daha bok atın black holes a

hadi sittir sittir

antistar
15-08-2006, 01:20 PM
haha siktir salak cehalet dedi ya ulan senden ala cahil mi olur
senin daha o albümü anlaman için 5 seneye ihtiyacın var kafadan

hala daha bok atın black holes a

hadi sittir sittir

tamam hadi benden geçti diyorum muse konusunu atlıyorum...
ulan a be arsız utanmaz herif.sen kimsin ki pink floyd a çoluk çocuk grubu dersin? sen kimsin ki radiohead eziktir dersin. muse gibi daha 10 seneyi bile anca aşıcak olan bir grup sana tarihin müzik çınarlarına nasıl küfür ettirebilir. bu nasıl bir cehalettir? bu nasıl bir görgüsüzlüktür?

senin haysiyetini şerefini 2 dakikada paralarım. terbiyeli konuşacaksın adam olucaksın. küfür etmeyeceksin!
dinliyorsan başkasına bok atmayacaksın! adam gibi yazacak çekip gideceksin. eleştrini yapacak, dozunda tutacaksın.
ulan yaşından başından utan terbiyeziz herif seni.

şimdi kaybol. gözüm görmesin seni. rock n coke da çoluk çocukla zıplarsın artık.
hadi.. naş naş..

musetr.com
15-08-2006, 01:21 PM
şunlara bak ya türk işte ne bekliyosun
musetr.com u da kapat gitsin

black holes gibi albüm mü var dünyada be
gelmiş geçmiş en iyi albüm müziğin zirvesi
siz daha neyi konuşuyosunuz
showbizi orgini siker atar 50 kere

ama sizde de suç siz daha geriye bakmaya devam edin
alem neler yapıyo neler

sanırım en başta yazdğın şey burdaki tüm türk muse üyeleri hakaret
öle düşünüosan muse türkiye başlığıan yazma biz muse u tartışamayız nede olsa sizin gibi süoer değiliz sen herneysen sanırım homo sapienssin o yüzden bişi demiyelim

bu ara farkettysen biz muse u tarşıyamam türklern sözcüklerinde küfür yok ama senn gibi müthiş bi insanda neler var neler önce insanca konuşmayı öğren sonra müzik dinle

gica
15-08-2006, 01:41 PM
ehm. musetr, ciddi pskolojik problemlerin ve aşağılık kompleksin olduğunu tahmin ediyorum. özellikle " ehe türksünüz sonuçta..." gibi yazılarından sonra. yanlış anlama faşist değilim, milliyetçi bile olduğum söylenemez, yurdum insanının batı ülkelerinden kafa yapısı olarak 100sene geri olduğununda farkındayım ama sonuçta bizlerde türküz. öyle yada böyle sende türksün. müzik zevkiyle bir insanın ırk ı arasında ne gibi bir bağ olabilir anlamış değilim.

black holes and revelations albümünün en iyi albüm olduğunu iddia ediyorsun. prodüksüyon olarak evet (bilmiyorsan diye anlatıyım, ses ve kayıt kalitesi demek oluyor). origin of symmetry piyasaya çıktığından beri muse dinlerim. albüm dvd hede hödö hepsini almışımdır (bi kaçtane de single herneyse), yabancı forumlara üyeyim 2-3senedir ve 1500 ün üstünde post um vardırki bu da muse seven insanların düşünceleri hakkında senden daha çok bilgim olduğu anlamına geliyor. şu an aralarında bir tane bile insan yok black holes and revelations ı 1numaralı albüm olarak gören. genel olarak liste şöyledir ki benim tercihimde aynı;

1-Origin Of Symmetry
2-Absolution
3-Black Holes & Revelations
4-Showbiz
....

şimdi kalkıp müzik zevksizliğim le alakalı birşey söyliyeceğini tahminen yazıyorum, 5senedir gitar, 1senedir bateri çalıyorum. o bakımdan müzik kulağıydı falan filan ayağı yapma =)

biraz daha sidik yarıştırmak gerekirse, arkadaşım ve web sitesinde ortağım (musevenue.com), muse u 2002 tarihinde maslak venue ye getiren organizatördür. bende muse un rock n coke a geliceğini muselive.com ve microcuts.net e yazan kişiyim ki nick imden hatırlarsınız belki (tom kirk le mesajlaşmıştık ta, o bakımdan :cool: ).

konuyla ne alakası var kardeşim, niye bu kadar alakasız şey yazdın diyebilrsiniz. amaç musetr nin bizim hakkımızdaki "sen muse dan ne anlarsın" benzeri laflarına cevap tı.

musetr.com
15-08-2006, 03:28 PM
uğur sanmıorum ben onun türk olduğunu eğer öyleysede ciddi kişilik problemleri var demektir.

musetr
15-08-2006, 08:58 PM
olum 3 kişi bir oldunuz bana tezgah mı yapıyonuz
iyiki bi site açmışınız artık saldırın durun
ama ister 3 ister 50 olun ben halkın sesiyim bana koymaz

siz ne biliyonuz çıldırtıyonuz beni burda
lan o pink floyd dediğiniz adamları biz gençliğimizde dinlerdik
altın gibiydi o plakların değeri bir iki tanesi vardır bende
biz hipilerden geliyoruz be nepalin o soguk dağlarından siz ne diyonuz yeraltı müzikleri dinlerdik erkin koraylar vardı ozamanlar
bize canavar gözüyle bakarlar sokakta yürütmezlerdi

şimdi bakınca muse un gelişmişliği karşısında hiçbir pink floyd şarkısını dinlemem
çünkü zevk vermez

gica sana gelince evladım senin yaşın kaç onu bana bi söyle ama dürüstçe ondan sonra bol kepçeden konuşmaya devam et!

musetr
15-08-2006, 09:01 PM
sizin gibi bebeler gelmeden burası güzeldi
ist_muse falan vardı ülkemizi savunuyorduk

antistar - musetr.com- bide diğeri
burdan bi siktirin kendi formunuza

küfür içinde özür dilerim genede

gica
16-08-2006, 12:52 PM
bizim gibi bebeler gelmeden? kayıt tarihine baksana sen. sanki 20yıllık üyesisin forumun.

17 yaşındayım. türk olmamıza laf ettin şimdi yaşımamı laf ediceksin?

ayrıyetten benim sitem musetr.com değil, ve 2004 yılından beri yayında (bi kaç gündür hackelnmiş durumda ayrı konu). yani sen daha bu siteye üye olmadan bizim kendi üyelerimiz vardı. ne kadar konuşursan konuş, benden veya enes (musetr.com) tan daha çok bilgili değilsin. yaptığımız iş gereği 7/24 haber takip edip raportaj okuyoruz (örnek; muse rockncoke'un headliner lığını yapıcak. haberi alanda, türkiyeye duyuranda ben, sonra garaj.org gibi türk rock forumlanında "aaa arkadaşlar muse geliyoo oleeey!!!! bakın microcuts.net de yazıyo!!!" diyen amelelerden biride sen. ve bütün bunlara rağmen muse hakkında hiçbirşey bilmeyen cahil bebe kategorisine koyuyorsun. tebrik ederim....

edit: bizim gibi bebeler gelmeden? ben burda yazmıyodum bile.ayda yılda bir gelip senin gibi bilmeden konuşanlara cevap veriyorum.

edit2: küfür etmemek için çok uğraştım. lütfen sende aynısını yap.

musetr.com
16-08-2006, 12:57 PM
musetr birlikmi olduk sence gica musevenue admini farketysen

(a)muse
16-08-2006, 09:23 PM
10 günlüğüne tatile gittim ki giderken sakin bi ortam vardı ..şu dakika itibariyle baya küfür kavga anlamsız ithamlar gelmiş forumlara
diyeceğim şudur ki türkiyedeki muse sitelerinden kişisel olarak hoşlanmıyorum..bilmeyen anlamayan insanlar dolduruyor boş muhabbetler...haberler güncellenmiyor evet ..muse ın son amerikta turnesiyle ilgili fotoğraflar ya da kerrang music awards adaylığı gibi son haberleri göremiyorum sırf işin içinde turkiye kelimesi var die son haberi ülkemizde düzenlenecek konsere yönelik bi haberle aylar geçiştirmek tembellik bence..yok musevenue.com yok musetr.com zerre kadar umrumda değil zaten güncel muse haberlerini ya microcuts dan ya da resmi siteden edinebiliyorum ayrıca burayı site reklamı veya kimin muse sitesi daha turk die kullanmak anlamsız daha da anlamsızı kim daha iyi radioheadmı döver muse mı..bunlar hiçbirzaman cvbı olmayacak kişisel sonuçlar içeren fikirler
muse röportajı kim yapacak kim matthew la foto çektirecek iice sidik yarışı..tabi bunlar belli bir yaşın getirdiği heyecanlar ama şu forumda muse ile ilgili konuşmak varken küfüre fln gerek yok ..kimin sitesi daha ii tartışmasını kendi forumlarınızda paşa paşa yapın gerekirse ana avrat sövün sitelerinizde ama burayı bari bozmayın..
muse ın hangi albümü daha ii konusuna gelince kişisel fikrim her albümün farklı değerlendirlmesi misal showbiz gençliğimizin damar bunalımlarına çare niteliğinde dinlerken oos de karanlık kuytu köşelerde başka bir boyuttan gelen bir muse vardı,absolutionda artık güncel problemlere kendi yorumlarını yapabildikleri en ii şey olan muzikleriyle cvp veren bir muse karşımızdaydı,son albüm ise artık olgunluk seviyesine ulaşmış bi grubun deneysel melodililerini sunuyor..bnce de çok iyi yapmışlar son albümle her şarkı ayrı bir fikri bir duyguyu yansıtıyor yani olay matt in gotik karanlık vokalinde değil fikirlerinde..istese bi oos daha yapardı yine bunalımlara sokardı bizi ama o bizim kuşakla beraber olgunlaştı ..biz de onla

gica
17-08-2006, 01:38 AM
amerika turnesinin günlerini ve venue lerini yazmıştım musevenue.com a. muselive.com ve microcuts a da yazıyorum haberleri sen merak etme (hala yazdığım haberlerin screen shot ları var. supermassive black hole un artwork ünü koymuştum, rockncoke tarihini ve albümün japonyada piyasaya sürülüş tarihini). evet türk forumlarda çok gereksiz insanlar var. ama muselive.com (invictus) da da öyle. özellikle burda, resmi forumda çok var. microcuts dan başka düzgün forum yok ki orada yazıyorum 2senedir.

Bloody Excited
23-08-2006, 09:11 AM
Hey guys! please tell me, wheres the time table? ok i need to know.
-WHERE IS IT?
-at what time will it bigin(the first act)?
-at what time's the door openning?

thank you

Lucky
23-08-2006, 11:42 AM
That's the line-up, the programme starts 01 September at 18:00(only if you have camp ticket).

Main Stage 02 September 2006

14:00-14:50 HAYKO CEPKİN

15:20 -16:10 YÜKSEK SADAKAT

16:40 -17:30 MERCURY REV

18:00 - 18:50 GOGOL BORDELLO

19:20 - 20:20 ŞEBNEM FERAH

20:50 - 22:05 KASABIAN

22:30 - 00:05 MUSE

BURN Stage 02 september 2006

12:00-13:15 AYDİLGE ( LIVE )

13:45-15:15 DANdadaDAN ( LIVE )

15:45-16:30 WEST AND GIRLS ( LIVE )

17:00-18:30 PORTECHO ( SEMI-LIVE )

18:30-20:00 ROCKTRONICA ( DJ SET+MC )

20:00-22:00 THE GLIMMERS ( DJ SET )

22:00-00:00 DEMI ( DJ SET )

00:00-02:00 DANNY HOWELLS ( DJ SET )

02:00-04.00 TANGUN ( DJ SET )

MAIN STAGE 03 September 2006

14:00-14:50 OGÜN SANLISOY

15:20 -16:10 VEGA

16:40 -17:30 REAMONN

18:00 - 18:50 DUMAN

19:20 - 20:35 THE SISTERS OF MERCY

21:05 - 22:20 EDITORS

22:50 - 00:20 PLACEBO

BURN STAGE 03 September 2006

12:00-13:30 DORIAN ( LIVE )

14:00-15:30 DIREC-T ( LIVE )

16:00-17:00 THE ROGERS SISTERS ( LIVE )

17:15-19:00 ALI & OZAN( SEMI-LIVE )

19:00-20:30 HEADMAN ( DJ SET )

21:00-22:00 HYPER LIVE (Featuring Leeroy Thornhill)

22:00-00:00 HYPER ( DJ SET )

00:00-02:00 TIGA ( DJ SET )

Cheers:)

onur13
25-08-2006, 11:14 PM
haydi bakalım 1 hafta kaldı :D

onur13
25-08-2006, 11:16 PM
1 eylül de de saat 21.00 da Popcorn 22.30 te de Sona isimli gruplar kampçılara özel program için burn sahnesinde olacak imiş

Burn Sahnesi
1 Eylül Cuma/ 21:00

POPCORN
Türkiye

Bu yıl finali Babylon'da yapılan JD Music Competition'da Zaman Yok adlı şarkıları ile birinciliği kazanan Popcorn sahnede kendi şarkıları dışında cover'lara kendi bakış açılarını ekleyerek orjinal bir atmosfer yaratıyor.

Burn Sahnesi
1 Eylül Cuma/ 22:30

SONA
Türkiye

Kısa sure sonra Hindistan'da gerçekleşecek olan Moondust Festival’de çalacak olan Sona, tech partiler için datarock, techhouse ve electro; psy partiler için rocking full on ve psytrance; güneşli sabahlar için dub ve etnik tonlar taşıyan chill-out setler hazırlıyor.

ist_muse
29-08-2006, 12:06 AM
sizin gibi bebeler gelmeden burası güzeldi
ist_muse falan vardı ülkemizi savunuyorduk

antistar - musetr.com- bide diğeri
burdan bi siktirin kendi formunuza

küfür içinde özür dilerim genede
doğru valla bu forumun bütün tadını kaçırdınız ha şuraya bak lan
yok mu forumunuz gidin orada konuşun hem diyosunuz kimseye yalvarmıyoz biz bilmem ne diye hem de hala buralarda benim sitem şöyle güzel benim sitem böyle güzel diye reklam yapıp duruyosunuz mecburmuyuz lan sizin site kavgalarınızı dinlemeye hayret bişey ya. burdaki insanların zaten belli bir ingilizce seviyesi bilgisi var zaten yazılanları anlıyo hemde uluslararası bir platformda konuşuyo yani anlayacağın lise öğrencisinin yaptığı çeviriye ihtiyacı yok anladınız mı??? siz buraya seviyesi yetmeyen çocukları toplayın sitenize ancak onlara faydanız olur bize değil!!!

gica mısın nesin ezikliğini böyle mi gideriyosun (insanlarla sidik yarışına girerek!) yok muse u şu kadar dinledim yok şöyle bilgim var yok gitar çalıyom yok bilmem ne bize ne lan git kendi sitendeki teenagelere anlat bunları hoş eminim otuz kere anlatmışsındır bunları da zaten ballandıra ballandıra biliriz senin gibi EZİKLERİ...

kısacası burda konuşan insanların sizin sitelerinize ihtiyacı yok daha muse hayranı olduğundan bile şüpheli adam site açarsa olacağı budur burada gerçek muse hayranları konuşuyo tartışıyo bak bakalım 2005 yılında kaç tane türk üye varmış burda 10 U GEÇMEZ bunlardan biri de musetr dir kendisi de gerçek muse fanıdır gerisi önemli değil burası muse un hayran sitesi illa radioheadtir bilmemnedir dinleyip dinlememen önemli değil anladınız mı hayranlıktan bi bok anlamayan sırf etrafta biraz olsun daha havam olsun diye yok şunu dinliyom yok bunu dinliyom diyen adamlarsınız bi de gidip muse a fan sitesi açıp kendinize musetan pay çıkarıyosunuz kimsiniz be bi site açınca adam mı oldunuz orta 2 de açtım ilk sitemi yıl 2000 de site açmak bi bok mu sanıyonuz parayla ad almışlar site açmışlar adam olduk sanıyolar

ayrıca ilk kez muse un türkiyeye geleceğini biz duyurduk diye havalara giriyosunuz hiç de değil geçen sene musetr ve ben gigs and tours bölümünde istanbulla ilgili açılan başlıkta yabancı piçleri bizlere laf sokup sizin ülkenize muse gelmez diye laf atarken savunduğumuz zamanlarda kavga büyüyünce muse modlardan biri araya girdi ve ilk kez seneye yazın muse türkiyeye çok büyük bir ihtimalle gelecek diye duyurdu ama siz bilmezsiniz hepiniz o aralar britney spears falan dinliyodunuz heralde

kısacası şunu söyliyeyim istersen muse un ansiklopedisini yaz 40 cild umrumda değil muse ile benim aramda senin ne işin var lan sana mı kaldım site açtıysan otur sitende gelirsin haber verirsin site açtım diye biter sonra gider kendi sitende yaparsın ben şöyle muse hayranıyım böyle muse hayranıyım muhabbetini zaten 1 sene evvel bile türkçe başlık yoktu sitede tüm türk üyeler ingilizce konuşuyodu başlık açıldı doluştu herkes! musetr arkadaşımın türk işte ne beklersin sözünden kastı bu

son not black holes and revelations gayet güzel bir albüm diğer yabancı sitelerdeki muse fanları beğenmemişte bilmem ne asıl sen eziksin yabancı beğenmedi diye hemen beğenmemezlik ediyosun koçum yeni dinlemeye başladığın için eskileri aşamamışsın sen ondan sana anlamsız geliyo son albüm

uğraştırmayın beni...

ist_muse
29-08-2006, 12:44 AM
oda güzelmiş sadece muse dinliosa bişi diemem ama cidden bişi diemem

aman deme zaten allaşkına deme cidden bişe deme kes!!!

ist_muse
29-08-2006, 12:57 AM
bi de şunu söyliyim sizn gibiler ne muse fanısınız ne de başka bişey siz sadece kendi sidik yarışlarınıza muse'u alet eden kişilersiniz BENİM MUSE KASETLERIM VAR!!! zamanında walkmanime koyup çevirip çevirip dinlediğim sıkılmadan etmeden bi şarkı dinledikten sonra kasetteki sıradaki şarkı dışında şarkı duyunca irkiliyorum garipsiyorum 56k internet zamanında bir muse klibini seyretmek için nerdeyse bir ay uğraştığımı bilirim. muse yayınlasınlar diye ülkemizin salak kanallarına mailler attığımı bilirim kasetlerimin kağıtları yıpranmasın diye ne yapcağımı bilemezdim siteymiş yemişim siteyi!!!

matzi
29-08-2006, 01:08 AM
that sucks so much. i have tickets to the festival. front stage. i have flight tickets. i have hotel. i have everything. and now those stupid fucking terrorists are ruining EVERYTHING!
my mom will cancel everything tomorrow morning! i can't believe this is happening to me! and think of it, i live in israel-the chance to die here by a terrorism attack is much higher! fuck!!!!! i'm crying non stop. that sucks so muuuuuch.......!!!!!!!!!
ahhhhhhhhhhhhhh
i can't believeeeeeeeeee
why me?!?!? whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!@
:'(

Bloody Excited
29-08-2006, 07:59 AM
that sucks so much. i have tickets to the festival. front stage. i have flight tickets. i have hotel. i have everything. and now those stupid fucking terrorists are ruining EVERYTHING!
my mom will cancel everything tomorrow morning! i can't believe this is happening to me! and think of it, i live in israel-the chance to die here by a terrorism attack is much higher! fuck!!!!! i'm crying non stop. that sucks so muuuuuch.......!!!!!!!!!
ahhhhhhhhhhhhhh
i can't believeeeeeeeeee
why me?!?!? whyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!@
:'(
Oh yeaaaah, that REALLY SUCKS, what is more im sure nothing can happen

(a)muse
29-08-2006, 10:28 AM
nothing will happen ım sure of it come to turkey and enjoy:D....there s no reason to be a terrorist attack in a music festival..and of course there will be a lot of securities and precautions..so tell your mother that turkey is a safe place and nothing ever happened like this in musical event

matzi
29-08-2006, 12:08 PM
you can say whatever you want. it's easy for you. but my mom has already cancelled the tickets and theres nothing i can do but cry.

and.. no reason to be a terrorist attack in a music festival?! what are you talking about?! big crowded places are the number one targets..

matzi
29-08-2006, 12:10 PM
oh. and now summer is over so there is no other festival i can go to.

Bloody Excited
29-08-2006, 12:11 PM
you're trying to convience yourself. but i am sure itll be ok. i mean im really sorry youre not going, and we all see ur point. but i am somehow sure it'll be ok

ist_muse
29-08-2006, 01:43 PM
it's worth to die if muse is gonna be there! isn't it??? ;)

gica
29-08-2006, 05:39 PM
ist_muse, sikime kadar yolun var öle diyim. artık kibar falan da olmıcam. he siktir git yani o kadar. bu forumun tadı kaçtı diyosun. bu forum zaten eziklerin buluşma noktası. forum değilki, resmi mesaj panosu. adam gibi forum görmek istiyosan microcuts.org a gir. he girsende bi sikim değişmicek. amele geldin amele gitcen.

he bu arada enes, backstage pass buldum rockncoke için. bulursan beni, gelebilrsin sende...

ist_muse
29-08-2006, 07:11 PM
gica çok göt olmuş gördüm seni hayrola iğrençliklerini suratına vurmak seni baya yaralamış ha?????

neyse ki yediğin laflar bi tarafına iyi girmiş acı vermişte siktirip gitme kararı almışsın! umarım bu kararından dönmezsin!!! sarı sidiğini döktüğün yarışına kendi forumunda devam et! burayı kirletme!!! çok umrumdaydı senin boktan forumun!!! ayrıca kendine ait olan amele kaderini başkalarına yamamaya çalışma bence geldiğin yer gibi gideceğin yer de belli ezik forumun!!! eziklerin buluşma yeri dediğin site de muse'un official sitesidir dikkatini çekerim belli oluyo ne kadar muse fanı olduğun kendi çapında eğlen sen forumunda!!! madem burayı beğenmiyosun bi daha yazma o zaman çok memnun oluruz kısacası DEFOL!!!

matzi
29-08-2006, 09:54 PM
well i don't think it worth die. anyway i searched for dates that muse and placebo are in the same place and i found it on 29-30/11 or 13-15/12 in germany! i hope i'll go there..!

ist_muse
29-08-2006, 11:47 PM
well i don't think it worth die. anyway i searched for dates that muse and placebo are in the same place and i found it on 29-30/11 or 13-15/12 in germany! i hope i'll go there..!

yeah I was just kidding! but I venture sunstrokes and sunburns for muse ;)

I hope you will have the chance to go to germany but I wish you didn't be that anxious about terrorist attacks in Turkey. you must be get used of these things in israel aren't you? :(

matzi
30-08-2006, 11:51 AM
yes but it's different..

musetr
04-09-2006, 05:17 AM
@ist_muse
kardeşim bırakalım biz bu bebeleri biz muhabbetimize devam edelim onlar devam etsin kendilerini övmeye iyi niyet yaramaz o çapulculara
o şerefsizler muse fanı olmakla alakaları olmadığı gibi bir de muse un sırtından para kazanıyor . öyle birşey olsa web sitelerinin orta yerinde eşşek gibi reklam olmazdı

neyse konserin etkisinden hala çıkamadık
hala aklımızda gözümün önünden gitmiyor o fotoraf

bi de resim varsa sende yapistiralım tours bölümüne de organizasyonun güzelliği öyle güzelliklerin türkiyedede yapılabileceğini görsünler

@matzi
terrorist already wins on your stuation even they dont explode one bomb
and your mother seems to be little ignorant
hahaha thats very funny you live in israel and mother didnt let you go turkey
never mind i hope you will go germany

Bloody Excited
04-09-2006, 06:58 AM
IT WAS SAFE ;)

it was justa mazing for more info go and read my post at the thread dedicated to a festival itself

ist_muse
04-09-2006, 03:15 PM
ufff muse coşturdu!!!

take a bow neydi öyle yaa gözümün önünden o an silinmiyo heryer bembeyaz bir ışık matt bellamy karşımızda ve müzik doruğunda bunu hayatımın sonuna kadar unutamıcam galiba dünyada böyle bir müzik daha yoktur

bi de konserde yeni albümdeki parçalarda diğerlerinden farksız bir şekildeydi insanların son albümü ısrarla pop'a benzetmelerini anlamıyorum bence böyle düşünenler en iyi cevabı konserde aldılar

musetr ben konser anında foto alamadım ama festivalden genel bi kaç foto var elimde bi de konseri ön taraftan bilet alıp izleyen bi arkadaşım bi kaç foto çekmiş ama pek iyi çıkmamışlar eee sahnedeki matt bellamy ne de olsa onu yakalamak kolay değil neyse olanları yolliyim

http://img372.imageshack.us/img372/7647/dsc08905oa1.jpg (http://imageshack.us)

http://img320.imageshack.us/img320/6780/dsc08895oq0.jpg (http://imageshack.us)

http://img320.imageshack.us/img320/1420/dsc08903nj3.jpg (http://imageshack.us)

ist_muse
04-09-2006, 03:24 PM
konserin süprizi showbiz oldu hiç beklemiyodum ama çalınca coştuk resmen

bi de forced in çalınınca hem çok şaşırdım hemde çok sevindim konser kompozisyonu süper hazırlanmış bence

bir de ben duymadım ama ;dom sahneden ayrılırken seneye görüşürüz demiş diyolar doğrumudur bilinmez ama inşallah diyoruz :rolleyes:

Bloody Excited
04-09-2006, 04:18 PM
according to ur picture i know who you are :stunned: lol

Ladislas
04-09-2006, 04:28 PM
ahanda türkiye muse tayfası burdaymış yahu :D sevindirik oldum şimdi böle bissürü insan görünce:)
abi bu arada rock n coke ta yakın olmasada ii pozlar yakaladım pc ye bi atiim şunları makineden post edicem hemen buraya

musetr
04-09-2006, 05:04 PM
valla ya o take a bow da remen bakakaldım
böyle bişey olamaz ya one biçim bir bitişti ya
gözlerim doldu valla

koc la başladı ya ordada koptuk ya resmen hipnoz altındaydık

öyle bir his vardı ki içimde umrumda değil ne çaldıkları
küfür etse gene büyülenirdim kesin

resimler hakkaten çekilebilecek en kötü resimler :)
neyse bende koyarım çekilmiş resimler vardı

bide dom ne dedi bilmem ama şanlı bellamy saolun dedi

musetr
04-09-2006, 05:06 PM
ha bu arada istmuse hadi şimdi gene baskı yapalım o kirk midir nedir o herife
bak güzel oldu kesin gelsinler millet doyamadı falan :LOL:

ist_muse
04-09-2006, 05:07 PM
these are photos of my friend who was on the first line I was at backwards of the crowd actually in the middle of the crowd but it was really fun...

meanwhile bloody excited why did you said "lol" ????:stunned:

ist_muse
04-09-2006, 05:15 PM
evet giderken saolun dedi arada da saol dedi ama sahneye çıkar çıkmaz matthew bi "merhaba" dediki inanamadım hergün gördüğüm arkadaşım söylese bu kadar iyi telaffuz edebilirdi:happy:

bence muse memnun kaldı bizden matt baya neşe içinde çaldı gibi geldi bana ama biz yine de kirk e baskı yapalım tabiki

az önce otururken kendi kendime sevindim durup dururken yaa delirdim galiba aklımı başımdan aldı muse :LOL:

bide hatırlayamadığım için sinir olduğum bişey var muse hangi şarkıda parmağını havaya kaldırdı??? butterflies and hurricanes miydi?? o anda benim nerdeyse gözler doldu bu ne hazdır yaa

(a)muse
04-09-2006, 07:28 PM
konser muhteşemdi gerçekten setlist beklendiği gibiydi son reading festivalin neredeyse aynısıydı..gerçekten festivalin baş tacıydılar..en önde girene kadar işkence çektik ama kesinlikle değdi..her canlı performanslarını izledğimde daha da büyüleniyorum.gerçekten çok cana yakın ve karizmatikti matthew hele newborn da sahnenin önüne gelip parmağını havaya kaldırması gecenin olayıydı ..tüyler diken diken oldu..bir diğer hoş olay da starlight te matt in seyirciye tempo tutturmasıydı..onun dışında şarkılar süperdi matt süperdi biletimi imzalattım nihayet fotoraflar yakında yükliycem videolarıda you tube atacam herkes izlesin.. geldikleri gibi özel uçakla canada ya uçtular..ön sırada kızın açtığı pankart bombaydı kız ağlaya ağlaya öne doğru yöneldi tabi duygu sömürüsü de bi yere kadar gerçi aldık kızın elinden pankartı gösterdik muse a..beklediğimize değdi sonuna kadar... matt ın dediği gibi ''saol'' MUSE

Ladislas
04-09-2006, 08:38 PM
ya herşey ii hoş güzeldide hele o gidip tekrar sahneye dönmeleri abi çok ilgiliydi adamlar yaa placebo gibi diildi yani çok seviom bu herifleri ama muscle museum çalınmadı yaa hayal kırıklığı yaşadım :(

http://img435.imageshack.us/img435/6691/dsc02244cl5.jpg
http://img425.imageshack.us/img425/452/dsc02233fr0.jpg
http://img437.imageshack.us/img437/1102/dsc02232ps5.jpg
http://img435.imageshack.us/img435/6143/dsc02240xy1.jpg
http://img172.imageshack.us/img172/8573/dsc02223sb4.jpg
http://img527.imageshack.us/img527/3298/dsc02225ue7.jpg

Bloody Excited
04-09-2006, 08:46 PM
these are photos of my friend who was on the first line I was at backwards of the crowd actually in the middle of the crowd but it was really fun...

meanwhile bloody excited why did you said "lol" ????:stunned:
whats with lol?

ist_muse
04-09-2006, 09:00 PM
I read your comment about three girls in front of the stage that you complain about I think one of them was my friend... and she is really a good listener and a fan of muse just like you...

ist_muse
04-09-2006, 09:04 PM
ladislas resimler gayet güzel çıkmış bizimle paylaştığın için saol :)

Ladislas
04-09-2006, 09:08 PM
ne demek önemli diil ;)

(a)muse
04-09-2006, 09:11 PM
evet gayet net ve güsel resimler video fln da varsa yolla..benimkiler ancak 3 4 gün sora gelecek interenete yüklemem fln zaman alacak

Ladislas
04-09-2006, 09:14 PM
yok yaa grenli çıkıyo çok denedim ama görüntü net olmadı videoda o yüzden fotolarla idare napalım ;)

Bloody Excited
04-09-2006, 09:17 PM
I read your comment about three girls in front of the stage that you complain about I think one of them was my friend... and she is really a good listener and a fan of muse just like you...
and what of it? apparently it was her first gig?... im not quite sure she was listening to them during a gig. cos it WAS JUST IMPOSSIBLE TO PPL AROUND HER. sorry, but its fact

ist_muse
04-09-2006, 09:31 PM
and what of it? apparently it was her first gig?... im not quite sure she was listening to them during a gig. cos it WAS JUST IMPOSSIBLE TO PPL AROUND HER. sorry, but its fact

no this wasn't their first gig this is also another fact she's just a good fan that's it she loves muse and we have been dreaming about this gig for a long time

Bloody Excited
04-09-2006, 09:49 PM
no this wasn't their first gig this is also another fact she's just a good fan that's it she loves muse and we have been dreaming about this gig for a long time
ok, no problem with this,( tho that proff(taht youve been to some other gigs) isnt working..:rolleyes: )
but the problem is people should respect other fans ;)

turkish-MUSEfan
05-09-2006, 11:06 AM
ya herşey ii hoş güzeldide hele o gidip tekrar sahneye dönmeleri abi çok ilgiliydi adamlar yaa placebo gibi diildi yani çok seviom bu herifleri ama muscle museum çalınmadı yaa hayal kırıklığı yaşadım :(

http://img435.imageshack.us/img435/6691/dsc02244cl5.jpg
http://img425.imageshack.us/img425/452/dsc02233fr0.jpg
http://img437.imageshack.us/img437/1102/dsc02232ps5.jpg
http://img435.imageshack.us/img435/6143/dsc02240xy1.jpg
http://img172.imageshack.us/img172/8573/dsc02223sb4.jpg
http://img527.imageshack.us/img527/3298/dsc02225ue7.jpg

aaaa ilk resim benim durduğum yer! :happy: ben kamera getirmedim alırlar fln diye telden çekmeye çalıştım ama hiç güzel çıkmadı yaaa :( çooooookk saol resmler için ;) muscle museum'u bende çok bekledim ama çalmadılar :'(

turkish-MUSEfan
05-09-2006, 11:29 AM
konser sonrası röportaj yapılmıştır heralde ya da öncesinde de yapılmış olabilir, nerden bulucaz onları??dream tv çok salak yaa!hiç üstlerine düşmediler muse'un.
bide benim akıllı arkadşlarım muse u beğenmemiş:( ben önden bilet almıştım sahne önü ordan izledim onlar arkada kaldı, sıkıcıydı fln diyolar hatta tuvalete fln gitmişler muse u bırakıp!!yuh ya sinir oldum matt için de çok iticiydi bilmemne dediler hep :'(

ben chrisin tarafında kaldım matt'in tarafında olmak istiyodum ama aptal görevliler geçmeme izin vermediler :mad: ama yinede çok iyiydi chrisle birbirimize bakarak söledik bazı şarkıları :happy: sonrada GÜLÜMSEDİ! önümdekiler kısaydı bende kabak gibi ortadaydım ztn chrisin dibindeydim, nereye baktığını görebiliyodum hatta ben dedm ben mi yanılıyorm yoksa bana mı bakıyo diye önümdeki kıza fln sordum :LOL:

matt sahne önüne geldiğinde aramızda 1 metre fln vardı ve ben orda krize girdim bağırıyorum matt matt diye gözleri boncuk boncuk süperdi yaaa:( tam sahne önünden ayrılırkende 1-2 saniyelik bi bakışını yakaladım :happy:

off off herşey çok güzeldi, yine gelsinler yaaaaaaaaaaaaaa :'(

hala etkisindeyim, kafamda invincible çalıyo

ist_muse
05-09-2006, 01:27 PM
off off herşey çok güzeldi, yine gelsinler yaaaaaaaaaaaaaa :'(

tek temennimiz :) benimde gözümün önünden take a bow gitmiyo bi türlü

ist_muse
05-09-2006, 01:38 PM
but the problem is people should respect other fans ;)

I agree with you at this point! people should respect other fans , should respect to their screams , louder accompaniments, placards, and bounces in the crowd ! and such different fan behaves ;)

Bloody Excited
05-09-2006, 03:15 PM
I agree with you at this point! people should respect other fans , should respect to their screams , louder accompaniments, placards, and bounces in the crowd ! and such different fan behaves ;)
ordinary post. and thats what id expected. and its wrong. cos I came to listen to muse not to your friend, HAD TO SAY THAT . at least u'll agree to me may be

Unintended86
05-09-2006, 05:27 PM
Yaw ben bu kızla 2 saattir pm'den yazışıyorum, diyorum "o üç çığıran kız biz olamayız biz zaten en öndeydik hatta seni de hatırlıyorum sen de 2 kişi solumuzdaydın, zaten biz bağırsak da önümüzde kimse olmadığından rahatsızlık vermemiz imkansızdı" şeklinde... En son kazağımın rengine, giydiklerimin ayrıntısına kadar bilgi vermek zorunda kaldım.
Hoş, boğazım şiş olduğundan zaten doğru düzgün sesim çıkmıyordu bile, ancak şarkı aralarında biraz zorluyordum sesimi tezahürat için..
E bu rus ablamızın hala derdi nedir anlamadım, ist_muse 'a senin arkadaşını dinlemeye gelmedim vs vs. diyip duruyor bilmem kaç mesajdır...
ist_muse 'un arkadaşı zaten, benim en yakın arkadaşım olarak sahnenin en önünde ve yanımda duruyordu. Kimseye bi rahatsızlık verdiğimizi sanmıyorum, böyle şeylerde ben de oldukça duyarlıyımdır.

Her neyse konser mükemmeldi, akıllardan silinmeyecek kadar etkisinde kaldım. Hala transa geçmiş bi halde eve geldiğimden beri saatlerdir muse dinliyorum ve bir daha ki gelişlerinde -eğer "see you next year" söylentileri gerçekten doğruysa- yine ilk bileti alanlardan biri olacağım!

deftones
05-09-2006, 08:12 PM
take a bow, matt'in sahnede tek kalışı benim de gözümden gitmio...

VIPten izledim allaha şükür, bir daha gelsinler sahne üstünü alayım o kadar özledim şimdiden :)

bu arada chris gerçekten tatlıydı, bir ara göz göze geldik iki dakika sonra sahneden atladı, o ara gözlerimi matt'ten çektim o kadar :)

(a)muse
05-09-2006, 08:16 PM
bi kaç resim daha sağlamları (resim+video) yakında...cepte çekilmiş bi video için....http://www.youtube.com/watch?v=mEgLuFIghVIı

(a)muse
05-09-2006, 08:27 PM
http://www.youtube.com/watch?v=slfa4088FIs......b &h ninbir kısmı..ceple çekildi kalite düşük o yüsden kusura bakmayın.......

Ladislas
06-09-2006, 08:17 AM
Linklerde sorun var sanki :rolleyes:

fotolar güsel ;)

chmod
06-09-2006, 10:11 AM
keske ben de orada olabilseydim....yazdiklarinizi okudukca.....neyse insallah almanyada izleyecegim Muse u...

(a)muse
06-09-2006, 10:58 AM
http://www.youtube.com/watch?v=mEgLuFIghVI

http://www.youtube.com/watch?v=slfa4088FIs

gica
06-09-2006, 11:50 AM
showbiz, bliss ve hysteria'nın full videolarını koydum museturkiye.com'a. bir kaç full video daha koycam. kalanlar şarkılardan bölümler olcak..

gica
06-09-2006, 11:55 AM
bu arada, take a bow du galiba, baterinin mikrofonuyla söyledi. çözemedim ne alaka

deftones
06-09-2006, 03:04 PM
spot ışığın matt'in üstüne düşmesi muhteşemdi...

yahu sadece ben mi yiyorum kafayı herkes benimle aynı durumda mı?

neredeyse kapıcıyı durdurup abi ben vip'den muse'u izledim dicem..allam sen mukayet ol aklima!

turkish-MUSEfan
06-09-2006, 03:47 PM
bu da benim çektiğim video, görüntü kötü ve çok kısa ama olsun napalım bi dahaki sefere artık, telden çektim anca bu kadar :(

http://www.youtube.com/watch?v=h8hnNAbG3y0

bu arada -see you next year- olayı nedir??
öyle mi dediler giderken ben tam duyamadım o an küçük çaplı bi krize girmiştim konser bitti diye :happy:

deftones
06-09-2006, 06:21 PM
cya dedi sadece, kolay mı arkadaşlar öyle organizasyon anlaşma fln olmadan gelecek sene görüşürüz demek :)

turkish-MUSEfan
06-09-2006, 07:33 PM
evet bende şaşırdım o yüzden sordum ztn :happy:
5-10 yıl bekleriz artık :indiff: :(

deftones
07-09-2006, 08:55 AM
olsun ölene kadar bekliyciiim en türk filmi edalı halimle =))

starlight'ı dinlerken tüylerim diken diken oluo!

matt tempo tutturdu ya elleriyle, ahhhh o gelio aklimaaa =)

Muse'R
07-09-2006, 09:26 AM
ahh selam =]

bir an burda yalnız kaldığımı sandım .. :D

bu arada bende RnC a gittim hemde VIP biletim vardı =] VIP tede en öndeydim ama ben kamera yasak diye getirmemiştim <_<

Not: bu yaştada Muse dinlemek ilginç tabi .. :P Muse u annemin şiddetle tavsiye ettiğini yazarsam şaşırırmıydınız? :D

deftones
07-09-2006, 10:32 AM
ahh selam =]

bu arada bende RnC a gittim hemde VIP biletim vardı =] VIP tede en öndeydim ama ben kamera yasak diye getirmemiştim <_<

Not: bu yaştada Muse dinlemek ilginç tabi .. :P Muse u annemin şiddetle tavsiye ettiğini yazarsam şaşırırmıydınız? :D

hayır şaşırmayız.

burda herkes vipdeydi galiba =) benim yanımda mor ve ötesinin basscısı vardı burak güven, önümde de iki tane kısa kız vardı. Chris önümüze atlayınca ömrümden ömür gitti :)

musetr
07-09-2006, 10:36 AM
o çapulcunun chrisi görünce gözleri açılmıştır heralde :LOL:

musetr
07-09-2006, 10:37 AM
ahh selam =]

lan bebe git
iyice ayağa düştü forum

musetr
07-09-2006, 10:38 AM
keske ben de orada olabilseydim....yazdiklarinizi okudukca.....neyse insallah almanyada izleyecegim Muse u...

almancımısın kardeş
sende şanslısın muse u devamlı görme imkanın var
selam söyle bizden

turkish-MUSEfan
07-09-2006, 11:22 AM
ahh selam =]

haha süpersin, bana da amcam tavsiye etmişti muse'u 3-4 sene önce :happy:

bende yasak diye getirmedim kamera off ya bilseydim getirirdim, vip'deydim ne güzel çekerdim :(

deftones
07-09-2006, 01:01 PM
o çapulcunun chrisi görünce gözleri açılmıştır heralde :LOL:

eheuhuahue valla olabilir.

chris zaten süper karizmaydı.

hatta matt artist, dominic sevimli, chris karizma görünüyordu :)

Muse'R
07-09-2006, 02:50 PM
lan bebe git
iyice ayağa düştü forum

ne .. benim muse dinlemediğimi mi sanıyorsunuz?

turkish-MUSEfan
07-09-2006, 03:32 PM
hatta matt artist, dominic sevimli, chris karizma görünüyordu :)

haha evet!
dominic çok sevimliydi hep güldü :happy:

deftones
07-09-2006, 04:33 PM
haha evet!
dominic çok sevimliydi hep güldü :happy:

evet!

Unintended86
07-09-2006, 08:28 PM
Cidden 12 yaşında ve Muse dinliyosan helal olsun derim.. Umarım ergenlik öncesi bilinçsizce bir heyecan değildir...;)

Muse'R
07-09-2006, 10:37 PM
2 tane arkadaşım daha var yaşıt .. onlarda benim gibi Muse delisi .. ben dinlettirmiştim onlara Muse u:)

turkish-MUSEfan
07-09-2006, 11:03 PM
2 tane arkadaşım daha var yaşıt .. onlarda benim gibi Muse delisi .. ben dinlettirmiştim onlara Muse u:)

berk diye birini tanıyo musun??O da 13 yaşında ve muse delisi, ve çok şirin :happy:
çok güzel bişey bu yaşta muse dinlemek, ne diyim umarım vazgeçmezsin ;)

gerçi düşündümde, ben şuan 17 yim muse'u 3-4 senedir dinliyorum yani hemen hemen aynı yaşlardaymışım ben de :happy:

Muse'R
08-09-2006, 12:00 AM
ben 11 yaşındaydım dinlemeye başladığımda .. :D

hayır tanımıyorum :(

Unintended86
08-09-2006, 08:55 AM
Yürrü be gençlik yürü!! :D

turkish-MUSEfan
08-09-2006, 11:30 AM
hehe LOL

deftones
09-09-2006, 08:41 AM
baslığımız nerelere gitmis :)

sitenin bu hali çok tatlı olmus! starlight! :)

turkish-MUSEfan
09-09-2006, 12:45 PM
evett çok güzel olmuş ben de çok beğendim :happy:
öbür hali çok eskimişti artık iyi oldu yenilendi :p

musevenue
09-09-2006, 12:49 PM
[

slm

(a)muse
09-09-2006, 12:51 PM
evet bnce de baya yakışmış tam black holes konseptine uygun olmuş...bu arada sıcak sıcak buyurun:)

musevenue
09-09-2006, 12:52 PM
muse un rockn coke perfonması süper di yaw hala etkisindeyim

turkish-MUSEfan
09-09-2006, 12:57 PM
(a)muse : teşekkürler resimler için ;)

musevenue : berk hoşgeldin aramıza :happy: hepimiz hala etkisindeyiz rockn coke'un

Dreamslord
09-09-2006, 02:39 PM
We came a long long distance from tehran (IRAN) to istanbul just to see the gig...it was such a great night....the best night in our whole life...thank u matt thank u chris thank u dominic....its just a dream

Muse'R
09-09-2006, 03:17 PM
bende etkisindeyim hala :)

Placebo çok sönük kalmıştı Muse un yanında

(a)muse
09-09-2006, 04:44 PM
sürer daha uzuun süre etkisi. her izlediğimde an az 3 ay sürüyor muse konseri etkisi bnde..umarım tekrar izleriz önümüzdeki sene de

Ladislas
09-09-2006, 04:55 PM
oy oy oy site süfer olmuş yahu :eek:

ist_muse
09-09-2006, 09:08 PM
spot ışığın matt'in üstüne düşmesi muhteşemdi...

yahu sadece ben mi yiyorum kafayı herkes benimle aynı durumda mı?

neredeyse kapıcıyı durdurup abi ben vip'den muse'u izledim dicem..allam sen mukayet ol aklima!

kesinlikle yalnız değilsin gözümün önünden beyaz ışık gitmiyo her aklıma geldiğinde bir sonraki konser için daha da sabırsızlanıyorum... ;)

bu arada şu rus kızda amma uzattı olayı geldin izledin konserini kapa çeneni artık allam yaa daha fazla uzatmıcam kendi haline bırakıyom onu

turkish-MUSEfan
10-09-2006, 11:59 AM
ya festival yokki bizde doğru dürüst!!bi rockn coke var bide rock istanbul, o da bu sene yoktu ztn!
diğer ülkelerde çok fazla festivaller oluyo benim alman arkadşlarım fln devamlı gidiyolar muse'u izlemeye.offf ne şanssızız yaa :(
seneye gelmeleri zor bence rockn coke getirdi bi kere onları bi daha getirmez anca maslak venue'deki gibi bişey olabilir

deftones
10-09-2006, 01:08 PM
(a)muse tesekkürler resimler için...

olsun...buna da şükür işte, sene güzel geçecek:happy:

(a)muse
10-09-2006, 06:02 PM
http://www.youtube.com/watch?v=X8MxPS82OPs

en son editlediğim konser videosu tabi you tube da olduu için görüntü malum orjinalini isteyenler mail atabilirler..bu arada take a bow' a o güsel!!!!!! sesiyle eşlik eden kız a da teşekürleri borç bilirim :P

Unintended86
10-09-2006, 10:49 PM

en son editlediğim konser videosu tabi you tube da olduu için görüntü malum orjinalini isteyenler mail atabilirler..bu arada take a bow' a o güsel!!!!!! sesiyle eşlik eden kız a da teşekürleri borç bilirim :P

Şu 01:40 tan itibaren başlayan tiz ses o kıza mı ait?

(a)muse
10-09-2006, 11:25 PM
iyi tespit:D eet ta kendisi maalesef .böcek gibi bişiydi tüm konser boyunca o iğrenç tez sesiyle background sample ları üretti sürekli

Unintended86
10-09-2006, 11:35 PM
Off gerçekten hakkın varmış :eek:, bu kayıttan bile sesi bariz geliyor kulağa, gerçekten tahammül edilemezmiş, bi dahaki konserde kulaklarını daha sağlıklı tutman dileğiyle ;)

turkish-MUSEfan
11-09-2006, 11:37 AM

eet kızın sesi çok rahatsız edici =/
ama en öndeymişsin yaa yinede şanslısın yani, o kıza rağmen orda olmayı isterdim :(
ben sarhoş ve hiçbişeyden haberi olmayan görevliler yüzünden chrisin tarafında kaldım ve matt sadece bi 10 saniyeliğine, newborn'da sahne önüne geldiğinde yakın oldu bana...
neyse herşekilde güzeldi

ama yine de seni kıskanmadım deil :p

(a)muse
11-09-2006, 02:03 PM
eheh önceden ufak bi hesaplamaa yapmıştım dikkatimi çeken hem matt in sahnenin sağ tarafında durduğuydu o tarafı daha çok seviyor galiba ki tahminlerim boşa çıkmadı..tiz sesli kıza gelince sürekli kendini öne atma isteğindeydi bi yere kadar başardı ama sora zor tabe en son durduğu yerin yanıbaşımda olması şanssızlıktı neyse herşeye rağmen süper konserdi..bu arada dünkü konserlerinde setlistlerine muscle museum,sunburn,assassin ve exo eklemişler:( keşke bizim konserde böyle bir değişikliğe gitselerdi

labrodorit
11-09-2006, 08:07 PM
lol hehe merhaba arkadaslar oncelikle diim cok mutluyum solemekten penaları bende istanbul konserinde kullandıkları cok ugrastık almak icin:P konseri de full cektim hayatımın en guzel anlarından biriydi h2000 dekiyle beraber:D

deftones
11-09-2006, 09:03 PM
lol hehe merhaba arkadaslar oncelikle diim cok mutluyum solemekten penaları bende istanbul konserinde kullandıkları cok ugrastık almak icin:P konseri de full cektim hayatımın en guzel anlarından biriydi h2000 dekiyle beraber:D

eh bunu diyene kadar nasil aldiniz onu anlat :)

Unintended86
11-09-2006, 11:36 PM
Her şey iyi güzeldi de küçük bi şeyi söylemeden edemeyeceğim..

Rock'n coke konserinde muse bu kadar büyük bir seyirci kitlesine sahip olmasına, ve bu kadar mükemmel bir konser, adeta görsel şölen vermiş olmasına rağmen bir şeyi anladım ki bizim millet bis yapmasını bilmiyor. bis yaptığını zanneden halkımız muse sahneye yeniden geldiğinde, sahnede yarım saat civarı kalmış olmasıyla kanımca farkına varmış olması lazımdır ki bis yapan grup onca şarkı çalmaz.. esas bis en sonda yapılması gerekliyken grup üyeleri daha fazla tezahürat beklediler ve geleceklerdi, ancak insanlar kısa sürede dağıldılar, hatta ve hatta ben en önde bulunmuş olmama rağmen -şimdi kendime çok kızıyorum ve utanıyorum da- insanların 5 dk. sonra dağıldıklarını görünce "e bunlar pena falan da atmaz şimdi, zaten geberiyorum yorgunluktan, yavaştan bizimkilerle tüyeyim" dedim.. gitmemden 10-15 saniye sonra ilk penanın havada uçuştuğunu ve son olarak da 'seküriti' arkadaşlardan birinin elinde bageti sallayıp "ah şimdi bu manyaklardan hangisine versem" ifadesiyle baktığını görünce başımdan aşağı kaynar sular dökülmedi değil...

üstelik o 'seküriti'nin tam hizasında ben vardım ve 15 saniye farkla bageti kaçırdım :( benden daha sabırlı olan, pena, baget ve türevlerini kazanan arkadaşlara helal olsun, kendilerini tebrik ediyorum...:)

(a)muse
11-09-2006, 11:55 PM
bis konusunda şunu söyleyebilirim muse asla önceden belirlenmiş setlistinin dışına çıkıp kafasına göre şarkı çalmıyor maalesef keşke tersi olsa..zaten gelmeden önce setlistleri %90 belliydi avrupa da hep aynı setlistle çıktılar +1 veya - 1 şarkı değişiklik oldu..sırası bile aynıydı şarkıların bis olarak adlandırılan şey SS+TİRO yu çalıp en son olarak ta take a bow la bitirmeleri..sonuç olarak seyirciye pek kulak vermiyorlar bis için

Unintended86
12-09-2006, 12:01 AM
bis konusunda şunu söyleyebilirim muse asla önceden belirlenmiş setlistinin dışına çıkıp kafasına göre şarkı çalmıyor maalesef keşke tersi olsa..zaten gelmeden önce setlistleri %90 belliydi avrupa da hep aynı setlistle çıktılar +1 veya - 1 şarkı değişiklik oldu..sırası bile aynıydı şarkıların bis olarak adlandırılan şey SS+TİRO yu çalıp en son olarak ta take a bow la bitirmeleri..sonuç olarak seyirciye pek kulak vermiyorlar bis için

setlist konusunda haklısın ancak zaten setlistlerinde bis için bir tane yedek parça bulunduruyolar diye tahmin ediorum, hiç bi grup coşkulu bi tezahürat olmadıkça durup dururken "e bis yapacaktık siz çağırmadınız ama biz yine de gelelim" diye sahneye gelmez bu durumda bis parçasını da çalamaz..
bu yüzden yeteri kadar tezahürat olsaydı setlistlerindeki son parçayı da çalmak için geleceklerdi gibi bir his uyandırdılar konser sonrası içimde.. kimbilir belki de gelmiceklerdi haklı da olabilirsin..

edit: ah pardon avrupayla +1, -1 şarkı değişecek kadar aynıysa heralde tüm avrupa ülkelerinin durumu da türk seyircisi gibi değildir, onlara çalınmayan bize de çalınmamıştır... (ya da muse sahneyi yerinden oynatacak inanılmaz bir seyirci kitlesi için gizli bir bis şarkısını hayatı boyunca saklıyor gibi fantastik yorumlar da yapılabilir..:) )

rain_muse
12-09-2006, 04:41 PM
arkadaşlar ben bu forumlara daha yeni kayıt oldum hepinize merhabalar....

Unintended86
12-09-2006, 11:03 PM
hoşgeldin...

musetr
13-09-2006, 01:46 AM
Valla bis i bilmem de o gece kafası basmayanlarin kafası basmıştır inşallah
bi daha duman dı yok bilmemneydi gezmezler ortalıkta

ist_muse
13-09-2006, 03:00 PM
ya bende bu bis olayı için aynı şeyi düşünüyorum take a bow dan sonra herkes dağıldı :( bence de eğer iyi ve kararlı bir tezahhurat yapılsaydı geri dönüp bir şarkı daha (ki konser sonuna kadar hyper music'i bekledim :rolleyes: ) çalıcaklardı gibime geliyo neyse bana ders oldu bi dahaki konserde etrafta konser bitti diye kaçışanlar olursa onları hemen örgütleyip muse'u sahneye çağırmaya yönelticem :)

musetr.com
13-09-2006, 03:55 PM
öncelikle muse un sırtından para kazanma sözüne gelelim değil para kazanmak yılda 580ytl veriyorum muse için onun için kim para kazanıo kimin sitesinde reklam var öne göre yazalım neyse asıl konuya dönelim

konser gerçekten muhteşemde bu forumda resimleri paylaşan arkaşlardan izin almak istiorum resimler musetr da yayınlamak için ayrıca 50tane resim için bu adrese bakabirlirnsiniz

http://www.musetr.com/phpbb/album_cat.php?cat_id=7

musetr.com
13-09-2006, 04:00 PM
bu arada mert neydi nickin unuttum (a)muse sanırım videolar vb şeleri yollamaya devam

şu an elimde 30tane video oldu sesleri düzgün olan bendekileri düzenlersemm baya ii olcak bunların hepsini download edilcek şeklde yayınlamak istiorum unutulmaz konserdi nede olsa

ayrıca ulen ne siteye tasarım yapmş adamlar bea hayran kaldım :D

Unintended86
13-09-2006, 08:46 PM
öncelikle muse un sırtından para kazanma sözüne gelelim değil para kazanmak yılda 580ytl veriyorum muse için onun için kim para kazanıo kimin sitesinde reklam var öne göre yazalım neyse asıl konuya dönelim

konser gerçekten muhteşemde bu forumda resimleri paylaşan arkaşlardan izin almak istiorum resimler musetr da yayınlamak için ayrıca 50tane resim için bu adrese bakabirlirnsiniz

http://www.musetr.com/phpbb/album_cat.php?cat_id=7

Ya bu arada merak ettim 580 ytl ne için gidio tam olarak?

labrodorit
14-09-2006, 05:18 AM
bende sahneonunden butun konseri almak gibi bir psikopatlıkta bulundum musetr ye verebilirilm istenilirse tabi kopus anlarda biraz sallanma olmus ama dogal o kadarı da bide orda adamlar kovadaki bagetleri attılar ya kullanılanlar degil onlar benim pena sanırım mattin kullandıgıydı

rain_muse
14-09-2006, 09:53 AM
Benim aklıma birşey takıldı; Dream Dergi de "A dan Z ye Muse diye bir bölüm var.Orada Matt in insanların örümceklerden geldiğine inandığı ve aynı zamanda hepsinin fetişist olduğu yazıyor. Bu ne kadar doğru???

musetr.com
14-09-2006, 06:21 PM
Ya bu arada merak ettim 580 ytl ne için gidio tam olarak?
1,25gb alan 3 domain radyo yılık 580yapıyor
buna rağmen tek bir reklam bile yok!

musetr.com
14-09-2006, 06:23 PM
dream dergiden a dan z ye muse

ATEİZM
Onların müziğinin altında yatan mistisizme kanıp, bunun sebeplerini dini inançlarında aramamak lazım.Vokalist Matt kendini bir ateist olarak tanımlıyor.
BATTLE OF THE BANDS
Muse daha Muse olmadan önce ünlü yetenek yarışması Battle Of The Bands'de kendilerine ait olmayan ekipmanları parçalayarak yaptıkları çılgınlıkla jürinin gönlünü fethetmişti.
ÇORAP
Matt'in ciddi bir çorap takıntısı var.Özellikle beyaz çorap giyen kızlara karşı özel bir ilgisi olduğunu saklamıyor.''Wearing Just Socks And A Phone''-Map of your head
DENEYSEL
Muse'un müziğini çok rahat ''deneysel'' olarak tanımlayabiliriz.Özellikle ''Origin of Symmetry'' de kafayı taktıkları yaratılış, kaos,uzay,rüya temalrı onların müziğini farklı bir boyuta taşıyor.
ELVİS PRESLEY
Grubun en çok etkilendiği rock'n roll ilahlarından biri.
FETİŞ
Bu üçlü genel olarak tonlarca imgeye takıntılı olsada, aralarında en kral feşisit Matt.Saplantılı olduğu mini şeyler arasında gotik kızlar,İtalyan olan herşey,kırmızı-siyah,damar çizimleri de var.
GLASTO
Muse bu zmana kadar en inanılmaz konser deneyimlerinin 2004 Glastonbury Festivali olduğunu söylüyor.Konser sonrası davulcu Dom'un babasının ölmesi olaya ayrı bir mana katmıştı.
İSTANBUL
Bu ay Rock'n Coke kapsamında İstanbul'a uğrayacak olan grup üçüncü kez ülkemize geliyor!.
JEFF BUCKLEY
Daha gencecikken sahnede gördükleri Jeff Buckley'in hayatlarını değiştirdiğini söylüyorlar.
KOMPLO TEORİLERİ
Bunlar dünyada görünenin ötesinde şeyler olduğuna kafayı takmış durumda. Bilmeceler,sırlar ve dünyanın sonu ile ilgili paranoyak heyecanları her yaptıkları işe yansıyor.
LULLABY
Solist Matt'in en sevdiği The Cure şarkısı. Sebebi büyük bir The Cure hayranı olan ağabeyi olabilir.
MU
Muse'un web adresi ''.com'' gibi basit bir şey olamazdı tabiiki.Onlara Muse.Mu'dan ulaşabilirsiniz.
NİNA SIMONE
Muse'un en güzel şarkılarından biride ünlü caz kraliçesi Nina Simone'dan Feeling Good.
ÖRÜMCEK FOBİSİ
Matt örümceklerden çılgınca korksada, Bir yandan da insanların örümceklerden geldiğine inanıyor.
PİYANO
Şarkılarının hemen hemen hepsinde Rachmaninoff gibi piyano sihirbazlarının klasik etkisi görülüyor.Matt 6 yaşında piyano çalmaya başlamış.
ROCKET BABY DOLLS
Grubun Muse olmadan önceki adı.Bir diğeride Gothic Plague.
SPAGHETTİ
Matt'ın İtalyan bir sevgilisi olduğundan mıdır bilinmez,kendisi İtalyan yemeklerine karşı inanılmaz bir aşk besliyor.Hatta bir gün domatesli makarna yerken mutluluktan gözlerinin dolduğunu söylemişti.
ŞİFRE
Muse'un özellikle konserlerinde hayranlarına meydan okurken şifreli mesajları akıllara zarar şeyler.Hatta şarkılara gizlenmiş şifreyi bulana Web siteleri üzerinden bir hediye de veriyorlardı.
UZAY
Muse'un birçok şarkısının altında bir kara delik gibi derinlere giden uzay teması tınlıyor.Örnek olarak hemen ''Space Dementia''verilebilir.
THE TORNADOES
Matt'ın babası George Bellamy'nin , Amerika listelerinde bir numaraya yükselen ilk İngiliz grup olma özelliğini taşıyan topluluğu.
VANDALİZM
Grup elemanlarının çocukluğu pekte sakin geçmemiş. Önüne gelene saldırıp, kırıp dökmek,trenlere,sokaklara dadanmak en eğlendikleri şeyler arasındaymış.
YOUNG BLOOD
Grubun Carnal Mayhem'dan sonra kendilerine verdikleri ilk isimlerden biri.
ZAMPARA
Her rock yıldızı kızlarla normalin üstünde meşgul olur.Ama Muse elemanları flörtü belkide biraz daha fazla seviyor.Hatta çok fazla gropie'ye sahip olmakla ünlüler bile diyebiliriz.

musetr.com
14-09-2006, 06:26 PM
AŞAĞIDAKİ YAZILARIN TAMAMI MUSETR.COM a AİTDİR ALINTI YAPARSANIZ LÜTFEN KAYNAK BELİRTİN

MUSE HAKKINDA AZ BİLİNENLER

• Showbiz albümüne Yunan ve İspanyol soundlarının etki etmesinin nedeni; Matt Bellamy'nin bu ülkelerde büyük aşklar yaşamasıymış. (Yeni albümde italyan soundu gelirse şaşırmayalım.)

• Sunburn'deki piyano melodisini bir DJ Shadow şarkısından esinlenerek yazmış , vokalleri kaydederken ise orduların tanklarda kullandığı mikrofonlardan kullanmış.

• Muse üyelerinin altında sahne almayı hayal ettikler isimler şunlarmış; Jimi Hendrix ve Elvis Presley

• Matt Bellamy'nin en büyük fetişi kadın çoraplarıymış. Uzun, kısa, dantelli yada spor, hangi tür olursa olsun , Matt Bellamy çorap giyen kadın görünce fena oluyormuş.

• Muse basçısı lise aşkıyla on yılı aşkın bir süredir mutlu bir beraberlik sürdürüyor. 3.çocukları olmasına rağmen sevgili formatında takılan çift sonunda 2003 aralığında evlenebildi.

• Matt Bellamy'nin ilk ilişkisi de baya uzun sürmüş. (16 yaşından 22'ye kadar.) Söz konusu sevgilisinden ayrıldıktan sonra teselliyi groupie'lerde arayan Matt şimdilerde italyan bayanla aşk yaşıyor. Hatta Matt durmadan İtalyaya gider olmuş.

• Muse üyeleri pokere kafayı takmış durumdalar. Sahne arkasından , konserden sonra poker oynuyorlarmış. Sonu ne olcak merakla bekliyoruz.

• Matt Bellamy tam bir kırmızı şarap hastası , grubun davulcusu Dominic Howard ise birayı tercih ediyor ve aşırı derecede sigara içiyor. Bi başka sigara tiryakisi ise basçı Chiris. İkiside bırakmayı denemişler ama ne mümkün .

• Muse üyelerinin en favori şarkıları şöyle; Matt-Bliss , Dominic-Citizen Erased , Chris-Space Dementia .

• Matt Bellamy'nin Londra'daki ilk evindeki arkaşı uyuşturucu satıcısıymış. Ev hergün ,her türlü bağımlı tiple dolup taşıyormuş. Matt'de gördüğü insan manzaralarından sonra eroin ve kokain gibi A-Class uyuşturuculara asla dokunmama kararını almış.

--------------------------------------------------------------------------------

ONLAR NE DEMİŞ / MUSE'dan ALINTILAR

• Teignmouth gerçekten çok sıkıcı bi yerdi , sürekli canımız sıkılırdı ve bu yüzden zaman geçirmek için saçma sapan şeyler yapardık. Yaptığımız en asice şey ise gizlice başkalarının bahçesine girip yüzme havuzlarına atlamaktı. Ne kadar vahim durumda durumda olduğumuzu görüyorsunuz değil mi? (Matt Bellamy)

• Muse kurulmadan önce çok duygusal olduğunu düşündüğüm blues türü müzikleri dinlerdim. Ray Charles ve Robert Johnson tam bana göreydi, bu müziğin herşeyiyle beni anlattığını düşünüyordum. (Matt Bellamy) (Neden blues şarkılara cover yapıldığını anlamış olduk.)

• Dünyanın sonunun gelmesine sayılı dakikalar kaldığını bilsem dinleyeceğim son şarkı Captain Beefheart'dan " I'm Gonna Booglarize Your Baby" olurdu. (Matt Bellamy)

• Bu işe ilk başladığımızda çok iyi müzisyenler değildik. Bu durum benim müziğe olan bakış açımıda tamamen değiştirdi. Müziğin teknik anlamda yeterli olmakla alakalı olmadığını ,tavır ve duygunun başarı getirdiğini kavradım. (Matt Bellamy)

• Snowbiz'deki şarkıları oluşturmaya başladığımızda Teignmouth'daydı, herhangi bir plak şirketine verilmiş bir sözümüz, albümü belli bir tarihe yetiştirme zorunluluğumuz yoktu. Origin of smymetry ise biraz daha sancılı bir dönemden geçti. Turneler , kontratlar vs. gibi şeylerin ne demek olduğunu anlamış ve bu albümü öyle bir ruh haliyle hazırlamaya başlamıştık. Origin of Symmetry kafamızın epey karışık olduğu dönemi temsil eder bu yüzden. (Dominic Howard)

• Radiohead'le tek ortak noktamız bizimde Jeff Buckley'den ilham almamız olabilir. Açık konuşayım o grubun (Radiohead demek istiyor) sevdiğim bir kaç işi var ama sadece o kadar. Kötü olduklarını söylemiyorum, bana hitap etmiyorlar, o kadar. Ve yine kişisel fikirimi söleyeyim , bence yaptığımız müziğin onlarınkiyle uzaktan yakından alakası yok , özellikle de canlı performansımızın. (Matt Bellamy)

• Snowbiz'den sonra (ikinci albüm hazırlıkları başlamadan önce) beni etkileyen bir kaç film oldu, "Being John Malkovich " , "The Matrix" ve "Fightclub" gibi. Çok etkilendim çünkü izledikten sonra "işte bunlar benim düşüncelerim" dediğim ilk fimlerdi.

• "Otel odalarını dağıtıyormuyum, sahnede enstrümanlarımı parçalıyormuyum." Bunlar artık fazlasıyla klişe değil mi? diye soruyorlar bana. Evet, genelde öyle ama benim için değil. Neden? Çünkü ben çok gencim ve buda benim ilk grubum. Diğer rock starlar bu çılgınlıkları zamanında çokca yapmış olabilirler ama üzgünüm, benim için her şey çok yeni, dolasıyla klişe değil.(Matt Bellamy)

• Londra'da kendime ait bir evim var. Turneler yüzünden evimde çok fazla vakit geçiremiyorum ama olsun. Londra'da yaşamanın en büyük avantajı yılın her zamanı , hatta her gün konser izleme şansına sahip olmak. Sadece rock konserleri değil klasik müzik ,caz gibi pek çok seçenek var. Londrayı tam anlamıyla terk etmeyi hiç düşünmedim ama 6 aylığına bile olsa New York'ta yaşama gibi bir idealim var.(Matt Bellamy)

• İlk konserlerimize çıktığımız tipik Devon barlarında insanlar sadece oturur, içki içer ve televizyonda VH-1'ı izlerlerdi. Sahnede bir grup görmek istemezlerdi, öylece oturup durmaktan yanaydılar. Bizi kimsenin iplediği yoktu yani. (Dominic Howard)

• Bu hayat tazrı o kadarda yorucu değil, hatta şikayet edemeyeceğimiz kadar eğlenceli aslına bakılırsa. İyi besleniyoruz, iyi içioyoruz , diğer gruplarla iyi vakit geçiriyoruz. Acayip ilginç insanlarla tanışıyoruz. (Matt Bellamy)

• Matt Bellamy'den NewBorn: " Geriye dönüp okula devam ettiğim günleri hatırlıyorum. Hiçbir zaman orada değilmişim aslında. Yani bedenim görevini yapıyormuş ama aklım başka yerlerdeymiş. Şimdi odaklandığımı farkedebiliyorum, şu an her şeyi ilk kez görüyorum sanki. Bu çok garip, kendimi 'yeni doğmuş' (ikinci Muse albümü Origin of Symmetry yeni doğan anlamına gelen NewBorn şarkısıyla açılıyor.) gibi hissediyorum.

• Mümkün olduğunca çok kadın toplamaya çalışıyoruz, özellikle duşa. Sonra onları videoya çekiyoruz ve TV'de izliyoruz. (Dominic Howard)

• Matthew buluşma hikayelerini şu şekilde anlatıyor: "12-13 yaşlarındaydık. Ben önce Chris'le tanıştım. Okulda çok sayıda grup vardı. Hemen hemen her öğrencinin bir grubu vardı. Ben de bu gruplardan birinde piyano çalıyordum, Chris başka bir gruptaydı ama tanışıyorduk. Dominic populer bir gruptaydı, herkes o grupta olmak isterdi. İşte bu yüzden gitar çalmaya başladım; daha iyi bir grupta olmayı hakediyorum diye düşünüyordum (kahkahalar). Daha sonra gruplarına yeni bir gitarist gerektiğinde şansımı denemek istedim ve Dominic'le arkadaşlık kurduk. Sonraki iki yıl bir sürü sorun yaşadık, gruba yeni üyeler geliyor ve kısa süre sonra gidiyorlardı. Sadece Dominic ve ben sabittik. Sanırım bunun sorumlusu benim! (kahkahalar) Herneyse, o sıralarda beste yapmaya başladım. Fakat bir basçıya ihtiyacımız vardı. Dediğim gibi Chris'i tanıyordum ama o zamanlar Chris davul çalıyordu. Onun yetenekli ve ciddi bir adam olduğunu düşünüyordum, bu yüzden ona bas çalmasını teklif ettim; o da kabul etti. Hiç şüphesiz biz eğlence olsun diye müzik yapıyorduk. 18-19 yaşlarına geldiğimizde iş ciddileşti. O zaman üniversiteye gidecek miydik gitmeyecek miydik, karar vermek zorundaydık. Arkadaşlarımızın çoğu müziği bırakmış, kendilerini derslerine vermişlerdi ve geleceklerini düşünüyorlardı. Biz artık okulla ilgilenmediğimizi anladık; istediğimiz şey gruba devam etmekti; para kazanmak için ufak tefek işlerde çalışmayı göze almıştık. Bu kararı almak çok kolay olmadı ama şimdi düşünüyorum da, her halükarda okuldan zaten nefret ediyordum..."
kaynak:musetr.com

turkish-MUSEfan
14-09-2006, 06:42 PM
çok saol yaa ;)

bu arada muse'un rockn coke sonrası röportajı fln yok mu??
ben biraz araştırdım ama placeboyla olanı buldum.
onda da ztn türkiyeyle ilgili hiçbişey sormamış röportajı yapan adam :mad:
albümden fln bahsetmiş, brian'a *gençleri sigara ve alkol almamaları konusunda uyarıyomsunz* gibi bişeyler sormuş allahm yaa şaka gibi adam sahnede sigara fln içiyo yani :happy: onun yerine türkiye seyircilerini nasıl buldnuz gibi sorular daha mantıklı olurdu...

rain_muse
14-09-2006, 09:14 PM
teşekkürler...

musetr.com
15-09-2006, 08:20 AM
http://www.musetr.com/phpbb/userpix/2_mattmusetr_1.jpg
http://www.musetr.com/phpbb/userpix/2_dommusetr_1.jpg
http://www.musetr.com/phpbb/userpix/2_chrismusetr_1.jpg

photoshop çalışması : )

Turkish_Muser
15-09-2006, 01:15 PM
bu sitede türk görmek harbiden güsel ya gerçekten çok güsel herkese selam!!

Turkish_Muser
15-09-2006, 01:17 PM
Benim aklıma birşey takıldı; Dream Dergi de "A dan Z ye Muse diye bir bölüm var.Orada Matt in insanların örümceklerden geldiğine inandığı ve aynı zamanda hepsinin fetişist olduğu yazıyor. Bu ne kadar doğru???
biz buna musetr.comda açıklık getirdik ne kdar doru olduunu bilmiorus??

ist_muse
15-09-2006, 06:53 PM
advertisements...:erm:

musetr.com
16-09-2006, 07:15 AM
yoo reklamlar değilde
turkish_muser sen kimdin ya :S

Turkish_Muser
16-09-2006, 11:37 AM
SeliniMuse hani sitede size göre abuk sabuk mesjlar yasan varya:D

rain_muse
16-09-2006, 04:26 PM
biz buna musetr.comda açıklık getirdik ne kdar doru olduunu bilmiorus??
hmm.. baktım oraya da sorularım cevaplandı nihayet...
teşekkürler....

Muse'R
16-09-2006, 11:32 PM
SeliniMuse hani sitede size göre abuk sabuk mesjlar yasan varya:D

aa biliyorum ben seni orda :D

rain_muse
17-09-2006, 06:18 PM
aa biliyorum ben seni orda :D
bende...

musetr.com
17-09-2006, 06:21 PM
kim kimi biliosa bilsn muse konuşsak
(adminlik alışkanlık yaptı . ) )

aa ben normal üyeyim banane dimi :D

ist_muse
17-09-2006, 08:59 PM
kim kimi biliosa bilsn muse konuşsak

ilk kez hak vermek zorunda kaldım

bu arada muse un yurtdışında devam eden konserlerine baktım italyadakiler ucuz görünüyo hollanda da baktıklarımda en kötü yerler kalmış çoğu satılmış bilet fiyatları 34 44 euro arasında değişiyo ama festival konseri değiller konser alanlarında veriliyo...

bize bi daha ne zaman gelirler bilinmez ama bize yakın olarak belki yunanistanda rockn coke benzeri bi festivale gelirlerse gitmek için kasarım doğrusu... yunanistandaki rockwave di galiba daha önce geldikleri en son 2004 te türkiye ile birlikte yunanistan konseri de iptal olmuştu türkiyeye geldiler ama yunanistan konseri kaldı bi daha ne zaman ve nerede görebilicez muse u dünya gözüyle acaba ???:$

gica
19-09-2006, 04:06 PM
geçen raportajlarında, 2007yazına doğru sahil kentlerinde, deniz kenarında konser vermek istediklerini söledi matt. yani öle bişey olursa, italya, ispanya ve türkiye en büyük adaylardan. yani tek konser değil, küçük turne gibi bişey olcak. adam gibi amfi tiyatrosu olan bi türistik kentte çıkabilirler. tabi bu grubun istediğ bişey, menajerler ve organizatörlerden bi açıklama yok.

bu arada bi kaç rockncoke foto sunu photoshop layıp düzelttim biraz.

http://i3.photobucket.com/albums/y97/ugurtasar/MattBellamyRockNCoke06_5.jpg

http://i3.photobucket.com/albums/y97/ugurtasar/MattBellamyRockNCoke06.jpg

http://i3.photobucket.com/albums/y97/ugurtasar/MattBellamyRockNCoke06_4.jpg

http://i3.photobucket.com/albums/y97/ugurtasar/MattBellamyRockNCoke06_3.jpg

http://i3.photobucket.com/albums/y97/ugurtasar/MattBellamyRockNCoke06_2.jpg

musetr.com
22-09-2006, 09:23 AM
herkes sustu :S

rain_muse
23-09-2006, 02:06 PM
herkes sustu :S

evet yaa...

hepinizin muse sevgisi bitti mi kimse uğrayıp birşeyler yazmaya tenezzül etmiyo sizin sevginiz rock'n coke fırtınası dinene kadar mıydı????

petul
27-09-2006, 03:38 PM
haıyr tabikide ne btçek...ben burada hç türk yokh die dşünüodm ohh be buldum !!

rain_muse
27-09-2006, 06:09 PM
haıyr tabikide ne btçek...ben burada hç türk yokh die dşünüodm ohh be buldum !!

ne biliim rock'n coke bitti iki hafta sonra tüm sesler kesildi ben de bnun altında bişi ararım yani di mi?

sen musetr densin di mi petul?

Bloody Excited
27-09-2006, 07:35 PM
ANYONE!!!! HELP ME! I need the TIRO video from the gig! At least the first part!! please!!!!

and does anyone know if they'll come with this tour again?